MasterChef Murat Özdemir Gözaltına Alındı! Papağana El Konuldu

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
MasterChef yarışmasından diskalifiye edilen Murat Özdemir’in sosyal medyada paylaştığı papağana işkence videosu polisi harekete geçirdi. Özdemir gözaltına alınırken, işkence ettiği papağanın bacağının kırık olduğu öğrenildi. Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, görüntülerden tespit edilen işkence sebebiyle Murat Özdemir’i Ortaköy’de gözaltına aldı.
Öne çıkan haberler
Son dakika: İstanbul havasını da vuracak! Kar, yağmur, fırtına! Meteoroloji’den son açıklama…
Sedat Ergin: ''Sözcü gazetesi de FETÖ'cülükle suçlanınca...''

Boğazından tuttuğu bir papağana işkence yaparak “Acun baba de lan” diyerek küfürler saydıran Murat Özdemir'in sosyal medyada paylaştığı görüntüler tepkilere sebep oldu. Sosyal medyada bir anda gündem olan görüntüleri inceleyen İstanbul Polisi de harekete geçti. Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, görüntülerden tespit edilen işkence sebebiyle Murat Özdemir'i Ortaköy'de gözaltına aldı. İl Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan'ın talimatıyla yürütülen çalışmada, Özdemir'in işkence yaptığı papağana da el konuldu. Hala gözaltında tutulan Özdemir’in gün içerisinde savcının karşısına çıkması bekleniyor. Ancak halihazırda bir hayvan hakları yasası çıkmadığı için Özdemir’in hayvana işkenceden para cezası alarak kurtulması mümkün…

BACAĞINDA KIRIK VAR

Polis ekiplerinin veterinere götürdüğü papağanın bacağında kırık olduğu belirtildi. İşkenceden kurtarılan papağanın tedavisinin ardından Tarım İl Müdürlüğü yetkililerine teslim edileceği belirtildi.

BEŞ SUÇ KAYDI VAR

Gözaltına alınan Özdemir, Etiler'deki Asayiş Büro Amirliği'ne götürüldü. Özdemir'in “uyuşturucu” “Mala zarar vermek” “Aile içi şiddet” gibi suçlardan 5 ayrı kaydı bulunduğu ve geçmişte işlediği bir suç sebebiyle denetimli serbestlikten yararlandığı öğrenildi.

İŞKENCE GÖREN PAPAĞANA BAKANLIK SAHİP ÇIKTI

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin, talimatının ardından işkence gören papağan tedavi altına alındı. Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, sosyal medyada yayınlanan papağana işkence videosu hakkında, “İlgili şahıs hakkında Bakanlık olarak suç duyurusunda bulunulması için talimat verdim. Ayrıca şiddet gören papağanın güvenli bir ortama alınması için de bakanlık olarak girişimlere başladık” açıklamasını yaptı. Bakan Pakdemirli’nin talimatının ardından şiddet gören papağanın güvenli bir ortama alınarak tedavisine başlanıldı.

HALUK LEVENT VE AHBAP DA DAHİL OLDU

Ünlü şarkıcı Haluk Levent’in Twitter’dan yaptığı açıklamada Özdemir’in gözaltına alındığı ve bacağı kırılan papağanın da karakola getirildiği belirtildi.

Levent takipçilerine zavallı papağan hakkında, “Maalesef ayağı da kırılmış. Az sonra Hayvan hakları Başkanı da karakolda olacak. Bir şekilde onlar ya da AHBAP'lar bakacak papağana .. Olsun kurtulsun da..” bilgisini verdi.
 

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Bence artık bu yarışmacılar yarışmaya alınırken yedi ceddine kadar araştırılmalı önüne gelen yarışmamaya alınmalı gel de eskileri arama şimdi

Bunlarda yarışma programı değil miydi ? Ne ara bu hale geldik nasıl içimize içimize işlediler bir TV programında Çanakkaleden giremediler çanaktan girdiler demişlerdi ne kadar doğru söylemişler
 
Acun'da da suç var. Araştırmadan etmeden bu tarz insanlar üzerinden rating'i götürüyor, sonra ne olursa olsun... Olmaz öyle. Herifin 4 ayrı suçtan sabıkası varmış. Bunu dikkate almaz mı insan hiç ?
 

Düş

Özel Üye
Özel üye
Acun'da da suç var. Araştırmadan etmeden bu tarz insanlar üzerinden rating'i götürüyor, sonra ne olursa olsun... Olmaz öyle. Herifin 4 ayrı suçtan sabıkası varmış. Bunu dikkate almaz mı insan hiç ?
Amac o zaten. Bu tarz insanlar toplum icerisinde dikkat ceker. Bizimkiler deliyi sever malûm. Acun da akilli adam vesselam. Nasil para kazanacagini iyi biliyor.
Biz gerizekalilar su kucuk dunyamizda biraz secici olmayi basarabilirsek her sey guzellesecek.
Amaan alt tarafi bir televizyon programi,izleyip eglenelim kafasinda olmaya devam edersek yeryuzunde zarar gormeyen canli kalmayacak.
 

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Acun'da da suç var. Araştırmadan etmeden bu tarz insanlar üzerinden rating'i götürüyor, sonra ne olursa olsun... Olmaz öyle. Herifin 4 ayrı suçtan sabıkası varmış. Bunu dikkate almaz mı insan hiç ?
Bugün x programda bu yarışmalar masaya yatırıldı BBG den başlayan serüvenler ve şöhret olan insanları
Bence de Acun' da kabahat büyük sırf reyting için bu kişileri programa çıkarıp hayatımıza sokuyorlar bu kişinin instigram takipçisi genel de çocuklarmış bir de düşünün
 
Top