• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

MasterChef Türkiye 2020'nin ŞAMPİYONU

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Aylardır mücadele edilen MasterChef Türkiye 2020'nin kazananı belli oldu. Barbaros ve Serhat'ın finale kaldığı yarışta birinci olan Serhat, büyük ödülün de sahibi oldu.

MasterChef 2020 yarışması 3 Ocak Pazar akşamı canlı yayında ekrana gelen büyük finalle veda etti. Şampiyonluk için yarışan Barbaros ve Serhat arasındaki büyük mücadelenin kazananı ise Serhat Doğramacı oldu.

"KOLAY ŞEKİLDE ŞAMPİYON OLACAĞIM" DEMİŞTİ
Yarışmaya katıldığı ilk gün "Ben burada çok kolay bir şekilde şampiyon olacağım" diyerek iddiasını ortaya koyan Serhat Doğramacı, yaşadığı tüm zorluklara rağmen yarışın kazananı oldu.

SON MODEL ARACIN SAHİBİ OLDU
Merakla beklenen MasterChef Türkiye şampiyonluk ödülü açıklandı. 2020 MasterChef Türkiye şampiyonu Serhat Doğramacı büyük ödül olarak Jeep Renegade marka bir araç kazandı.

MASTERCHEF'TEKİ BÜYÜK ÖDÜLLER NEYDİ?
MasterChef Türkiye'nin ilk yayınlanan sezonunda büyük ödül 100 bin TL idi. MasterChef 2019'da ise para ödülü araba ile değiştirilmiş ve şampiyon olan Cemre Fiat Dolce Vita'nın sahibi olmuştu.
 

Artemis

Özel Üye
Özel üye
Sıkı takip ettiğim bir yarışmaydı yemek yapma anlamında çok şey katan bir program ikiside çok güzel yarıştı ama ben emiri seviyordum ?
 
Top