Karalama (katibin aşkı)

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Ne desem boş keşke seni teselli edebilecek bir cümlem olsaydı ablam ,hayat herkese adil davranmıyor işte
Dualarım seninle inşallah başaracaksın herkese inat ayakta kalacaksın ,sen benim gibi olmayacaksın :(

Artemis

Özel Üye
Özel üye
Ya ben kendimi çözemedim hala başkaları beni nasıl çözsün ki az önce yapabilirim dedim tüm dikkatimi başaracağıma inanmama verdim ve İnternetten delik fobisi bir insana gösterilemyecek fotoğraflara baktım ve sabaha kadar uyuyamamayı garantiledim galiba sadece bu değil tabiki susama duygum yok bunu kolay kolay kimse bilmez katibin aşkı ahahhaa basbaya su içmemizi hatırlatan beynimizdeki alarm bende çalışmıyor 3 gün su içmediğim oluyor ama susayamıyorum ?

Artemis

Özel Üye
Özel üye
bugün bi yorgunluk var üzerimde aslında bazı insanlara sinirliyim kızabilceğim akrabalarım bir de kızamayacağım öğretmenlerim var ,yahu madem tek bir kargo ihtimali var neden insanlara seçim yapabilirsiniz diye bilgi veriyorsunuz ki iherkes mağdur oldu kızamıyorum öfkem içimde ama yüzleşmem gereken akrabalar bir yana :D saçımı kestirdim katibin aşkı ama ilk defa üzülmedim çünkü bu kuaförü sevdim güzel yapıyor bu işi hep ona gitmeyi düşünüyorum hataydayken evde moral oluyor bana seviniyorum ayrıca pandemide ajandama bir sürü yapılacaklar listesi hazırladım gerçekleşmesi 3 yıl sürer hayaller güzeldir üzerini karalayıp gerçekleşti yazmak ayrı bir harika tabi ... bugün yaptığım tek şey bağımlılık sempozyumuna 5 saat bıyunca katılmak oldu günümü öylece değerlendirmiş oldum katılım belgeside aldım cv ye ekleriz artık :D bir gün evde nasıl sosyal olunur ve teknoloji bağımlısı nasıl olunmaz diye araştıracağımı hiç düşünmezdim her şeyin bir ilki oluyormuş....

Artemis

Özel Üye
Özel üye
Bu satırları yazarken arkada canozan çalıyor bu sıralar hep canozan dinliyorum dans etmek için bir şarkısını bulmuştum ama kalbe dokunacak şarkılarıda varmış ve gitmeye korktupum o karanlık yerlerden sana haber getiriyor özellikle gece günyüzüne çıkartır tüm yaşadıklarını her neyse severek dinliyorum yürüyüş yaparken sorgulatır her şeyi. Neden mi buradayım motivasyon nasıl yükseltilir adlı konunun yüzünden, yazmalıymışım bir şeyleri evdeki günlüğümü kullanmadım bugün. Günlük demişken bazı günlüklerini ankarada atmak zorunda kaldım zor geldi. tüm hissettiklerim hissettirdikleri de gitmiş oldu artık hatırlayabildiğim kadarıyla varlar aklımda öyle çok yaşadıklarımı aklımda kazıyan biri değilimdir bazı şeyler hariç tabi... mutsuzum bu sıralar düzelmiyor veya düzeltemiyorum bazı şeyleri istemediğim ama sanki olunca daha iyi olacakmış gibi öngördüğüm bazı şeyler var, size çok ihtiyacım var ama beni mutsuz ediyorsunuz yıllar sonra buraya gelip yazdığım şeyleri okuyup eskiden mutsuzum ama şimdi çok mutluyum demek istiyorum geleceğim bir insan olsaydı ona bugünden şöyle derdim ne olursa olsun gülümsemeye devam et çünkü sen gülünce çok güzelsin...

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Bazen akışına bırakmak gerek ablam zor ama öyle işte durumunu anlayabiliyorum elimden sana destek olmaktan başka bir.şey gelmiyor günlüklerini atış nedenini de tahmin edebiliyorum ben de bir ara yazdım sonra çöpe atmıştım ya o geldi aklıma
Hakkında hayırlısı olsun inşallah bu günlerde geçecektir

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri

Kardelenin Bestesi​

İnsan, uğruna emek harcadığı şeyi sever
ve insan sevdiği şey için emek harcar.”
“Etrafınızda her şeyi para ve başarıya bağlayan bir sistem var.
Oysa değerli olan, doğru bir amaç uğruna harcanan çabalardır.”
Bir şeyi yapmak isterseniz, bir yolunu bulursunuz...
İstemezseniz de bir bahane bulursunuz..