• Merhaba Ziyaretçi.
    "Siyah Beyaz" konulu fotoğraf yarışması başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizinde bu yarışmaya katılamanızı isteriz.

Karalama (katibin aşkı)

OkYaNuS

Moderator
Site Yetkilisi
Moderatör

testtesttest

Bugün oturup annemle konuştum içimi döktüm ilk defa dediki neden bana sarılıp öpmüyorsun cevabım şuydu sen bana sevgiyi değil nefreti öğrettin çocuktum ya ben Çocuk masumdum neden bana bunları yaptın kapanmayacak yaralar açtın, ben 5 yaşımda o olayları yaşarken neredeydin ha diyemedim söyleyemedim bunu yoktun işte 10 yıl bununla mücadele ettim sen neredeydin anne sen bana hayatın nefret ortamı oldupunu öğretmiştin ama ben bunu aştım gelmiştim büyüdüm kendime değer verdim izle beni ve asla küçümseme çünkü bugğne kadar kim kğçümsediyse yüzüme bakamadı haklsıısn diyemedi izle ve gör

OkYaNuS

Moderator
Site Yetkilisi
Moderatör

testtesttest

İzlediğim filmden etkilendim sanırım korkuyu gerilimi iliklerime kadar hissetmekten zevk alıyorum ya ben, bugğn hayatımda bazı değişiklikler yaptım hoşuma da gitti sanırım bu bir süre bu rutini değiitirmemeyi düşünüyorum en azından pandemi sürecini değerlendirmiş ve kişisel gelişimime katkıda bulunmuş olurum ve düşünüyorum ek olarak hangi dili öğrensem acaba bunu düşünürkende matematik sevgimi atıl bırakmıyorum tabiki ahaha eski günlere merhaba :-D

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye

testtesttest

İzlediğim filmden etkilendim sanırım korkuyu gerilimi iliklerime kadar hissetmekten zevk alıyorum ya ben, bugğn hayatımda bazı değişiklikler yaptım hoşuma da gitti sanırım bu bir süre bu rutini değiitirmemeyi düşünüyorum en azından pandemi sürecini değerlendirmiş ve kişisel gelişimime katkıda bulunmuş olurum ve düşünüyorum ek olarak hangi dili öğrensem acaba bunu düşünürkende matematik sevgimi atıl bırakmıyorum tabiki ahaha eski günlere merhaba :-D
Burada güzel haberler okumak hoşuma gidiyor :D
Yaa bende çok severim korku filmi seyretmeyi en son bekarken seyrettim :D