• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Kadınların ruh halini anlamak için yeni yöntem!

MeRciMeK

V.I.P
V.I.P

Çantanın taşınma şekli, kadının kişiliği ve ruh hali hakkında ipucu veriyor.

811793_detay.jpg

İngiliz vücut dili uzmanı Patti wood, hangi taşıma şeklinin neye işaret ettiğini anlattı.

KOLDA: Daha çok ünlülerin tercihi. Kendini üstün görenler çantasını bu şekilde taşıyor.

ELDE-OMUZDA: Birden fazla çanta kişinin yorgun olduğunu, zor bir dönem geçirdiğini gösteriyor.

OMUZDA: Kıyafetlerini ya da dış görünüşünü saklamak ister. Özgüven eksikliğinin göstergesi.

PORTFÖY: Çantayı sıkı sıkı tutanlar çekingen, kendini savunma ihtiyacı hisseden insanlardır.

KOLUN ALTINDA: Çantadan çok içindekilere önem verir. Bunlar hedefe odaklı kişilerdir.

GöLG3

Üye
OMUZDA: Kıyafetlerini ya da dış görünüşünü saklamak ister. Özgüven eksikliğinin göstergesi

Bu cümleye katılıyorum zaten kadınları anlamakta zorlanıyorum hele şu çanta olayına girince iş , hiç anlamıyorum.
Şimdi asıl soruyu sorayım : Kadınlar her zaman neden bavul veya valiz ebatında çanta alırlar.Çanta aşırı büyük olduğu için bayana nereden bakarsanız bakın onu görmek imkansız adeta bi kayanın arkasına saklanmış giib bu çantalar alem :D

yaren*

Herşey olması gerektiği gibi ;)
Özel üye
OMUZDA: Kıyafetlerini ya da dış görünüşünü saklamak ister. Özgüven eksikliğinin göstergesi

Bu cümleye katılıyorum zaten kadınları anlamakta zorlanıyorum hele şu çanta olayına girince iş , hiç anlamıyorum.
Şimdi asıl soruyu sorayım : Kadınlar her zaman neden bavul veya valiz ebatında çanta alırlar.Çanta aşırı büyük olduğu için bayana nereden bakarsanız bakın onu görmek imkansız adeta bi kayanın arkasına saklanmış giib bu çantalar alem :D

Anlamamanız normal kendi adıma bende anlamıyorum :D

Ben İsviçreli bilim adamlarının araştırmadığı şeyi ciddiye almam :P

destekliyorum :D

GöLG3

Üye
2 kadın yolda karşılaşsa yüz yüze konulurken sizde yandan onlara baksanız orada iki kişi mi konuşuyor iki bezden duvar mı var ayırt edemezsiniz :D bu biraz mübağla sanatını aştı sanırım :D