Kadınların ruh halini anlamak için yeni yöntem!

MeRciMeK

V.I.P
V.I.P

Çantanın taşınma şekli, kadının kişiliği ve ruh hali hakkında ipucu veriyor.

811793_detay.jpg

İngiliz vücut dili uzmanı Patti wood, hangi taşıma şeklinin neye işaret ettiğini anlattı.

KOLDA: Daha çok ünlülerin tercihi. Kendini üstün görenler çantasını bu şekilde taşıyor.

ELDE-OMUZDA: Birden fazla çanta kişinin yorgun olduğunu, zor bir dönem geçirdiğini gösteriyor.

OMUZDA: Kıyafetlerini ya da dış görünüşünü saklamak ister. Özgüven eksikliğinin göstergesi.

PORTFÖY: Çantayı sıkı sıkı tutanlar çekingen, kendini savunma ihtiyacı hisseden insanlardır.

KOLUN ALTINDA: Çantadan çok içindekilere önem verir. Bunlar hedefe odaklı kişilerdir.

GöLG3

Üye
OMUZDA: Kıyafetlerini ya da dış görünüşünü saklamak ister. Özgüven eksikliğinin göstergesi

Bu cümleye katılıyorum zaten kadınları anlamakta zorlanıyorum hele şu çanta olayına girince iş , hiç anlamıyorum.
Şimdi asıl soruyu sorayım : Kadınlar her zaman neden bavul veya valiz ebatında çanta alırlar.Çanta aşırı büyük olduğu için bayana nereden bakarsanız bakın onu görmek imkansız adeta bi kayanın arkasına saklanmış giib bu çantalar alem :D

yaren*

Herşey olması gerektiği gibi ;)
Özel üye
OMUZDA: Kıyafetlerini ya da dış görünüşünü saklamak ister. Özgüven eksikliğinin göstergesi

Bu cümleye katılıyorum zaten kadınları anlamakta zorlanıyorum hele şu çanta olayına girince iş , hiç anlamıyorum.
Şimdi asıl soruyu sorayım : Kadınlar her zaman neden bavul veya valiz ebatında çanta alırlar.Çanta aşırı büyük olduğu için bayana nereden bakarsanız bakın onu görmek imkansız adeta bi kayanın arkasına saklanmış giib bu çantalar alem :D

Anlamamanız normal kendi adıma bende anlamıyorum :D

Ben İsviçreli bilim adamlarının araştırmadığı şeyi ciddiye almam :P

destekliyorum :D

GöLG3

Üye
2 kadın yolda karşılaşsa yüz yüze konulurken sizde yandan onlara baksanız orada iki kişi mi konuşuyor iki bezden duvar mı var ayırt edemezsiniz :D bu biraz mübağla sanatını aştı sanırım :D