Kadınlar neden Kısa Etek Giymekden Hoşlanır ? Yada Dekolte ?

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
bilmiyorum ama benim düsüncem evinde kisa eteginide giyin dekoltanida ama disarida bence hicte hos degil cunku suda bir gercek bizim Türk erkekleri cok bakiyor yeterki biraz aciklik görmesin ..türkiyede ben bunu bire bir yasadim hamile arkdasimla yururken iki genc ordan laf atmislardi yavrum o bebekmi göbekmi diye ...

yaren*

Herşey olması gerektiği gibi ;)
Özel üye
zoruma giden tek şey bunu yapan şahıslar kendi ailesinden birine yapıldığı zaman namus meselesi yapıyor..Kendi davranışları ne derece namuslu tartışılır...

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Kendi güzelliğinin sadece dış görünüşle olacagını düşünen insanlar bu şekilde giyiniyor diye düşünüyorum. Güzellik asla giyside veya açık giyinmekte değildir.Öncelikle bunu fark etmeli insan.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Dekolte olarak nitelendirilmeyecek durumlar da var arkadaşlar. Örneğin yaşadığım şehirden örnek vereyim. İnanın yaz tatilinde günlük rutin kıyafetinizle sokağa çıkarsanız terden yapış yapış olur ve tüm gözler üzerinize çevrilir. İki aylık yaz tatilimiz var ve bir kez olsun pantolon giymem o süreçte, sokağa şortla çıkarım. Biraz da dekolte kavramı yaşadığınız ortam, kültür ve iklimle ilgili. Burada olağan sayılan bir giyim tarzı iç bölgelerde abes karşılanabiliyor. Dekolteden uzaklaşıcam derken ortamda bütün gözlerin üzerinize çevrilmesine de neden olabilirsiniz.

yaren*

Herşey olması gerektiği gibi ;)
Özel üye
Mehmet Akifin güzel bir sözü vardır ''çıplaklık medeniyetse hayvanlar bizden daha medeni ''

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Bilmiyorum ama birde bu sekil dusunuyorum ilgi ariyorlar yada ilgi cekmek icin ve evden cikarken kapali parduseli ama cantasinda kisa etegi ...... ve evden uzaklasinca kiyafet degismesi donus yine ayni belkim bunlar evde cok baski yapiliyor bazi seyler kisitlaniyor bunlarinda etkisi var genelikle cocuklardan genclerden neyi kisatlarsan ona ozeniyor ve arkdas cevresi de cok onemli her konuda

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Kadınlar neden Kısa Etek Giymekden Hoşlanır ? Yada Dekolte ?

Geneli degilde bu sorudaki manayı düşünürsek saedec dikkat çekmek amaç başka hiç birşey değil...

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Tabiki Ege ve Akdenizde durum farklıdır. Ama birde şu var, dekolte giyenlerin hepsi dikkat çekmiyor.
Dekolte var sade, birde dekolte var insan ne seksi diyor bakınca.. Öncemli olan seksiliği çağrıştırmaması bakınca..
Yoksa insanların gözü artık alışkın mini eteğe yada askılı bluzlara falan.

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
sadece özenti diyorum baska birsey degil ..... antalyada ben cok tatil yaptim heryerde degildir belkim ama gercekten aileyle gidince olmuyor hotellerde acik ve malesef bizim kilerde özeniyor :((((

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Dikkat çekmek derken olumlu anlamda tabii ki. Yani beğenilme duygusundan bahsediyoruz. Ama dediğim gibi bazen "giyme şunu bir daha " demek istediğim durumlar epeyce oluyor. Demişliğim de vardır :D