Kadınlar neden Kısa Etek Giymekden Hoşlanır ? Yada Dekolte ?

yaren*

Herşey olması gerektiği gibi ;)
Özel üye
herkesi içine almaz bu söz ama kadınlar kendilerine bakılmasından çok hoşlanır..Her bakanında onu beğendiğini sanırlar:)

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
:)) bende birsey anlatim benim buyuk oglum su an 17 yasinda ozamanlar 5 yasindaydi burda hafta sonu göl kenarina gittik yürüyoruz ve önden birtane kisa etek giymis kadin gidiyor benim velet kadinin poposuna bir samar vurdu ben nidiyecegimi bilmedim kip kirmizi oldum Allahtan kadin fark etmisti cocuk oldugunu sonra esim özür diledi kadin sadece güldü ... ve ben oglum sakin birdaha yapma tek lafi olmustu oda bacaklarini acmasin .....

eFSaNe_KaRTaL

| çArŞı |
Özel üye
:)) bende birsey anlatim benim buyuk oglum su an 17 yasinda ozamanlar 5 yasindaydi burda hafta sonu göl kenarina gittik yürüyoruz ve önden birtane kisa etek giymis kadin gidiyor benim velet kadinin poposuna bir samar vurdu ben nidiyecegimi bilmedim kip kirmizi oldum Allahtan kadin fark etmisti cocuk oldugunu sonra esim özür diledi kadin sadece güldü ... ve ben oglum sakin birdaha yapma tek lafi olmustu oda bacaklarini acmasin .....

Sözün özü..:D

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Mini etek olayı güzel de bacakları düzgün olan da olmayan da giyiyor. Maksat açılmak olsun amacıyla giymek yerine gerçekten yakışanların giymesi taraftarıyım. Bazen "bayan kimse söylemeye cesaret edememiş ama mini etek size göre değil" diyesim geldiği anlar oluyor :) Ama yakışana da yakışıyor yani :D

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye

Hoş delikanlı olmuş artık ama Adam olacak çocuk o zamandan belliymiş ..=))

yaren*

Herşey olması gerektiği gibi ;)
Özel üye
ne sekilde olursa olsun hanımların dekolte giymesini onaylamıyorum.. elleri ve yüzü hariç heryeri ziynettir ve korunması saklanması gerekir..