Kadınlar neden Kısa Etek Giymekden Hoşlanır ? Yada Dekolte ?

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Herkesin hayatına kimse karışamaz nokta.

Yahu mini etek giyen kadınları niye "Kadınlar neden Ağustos sıcağında kara çarşaf giymekten hoşlanır" gibi konular açarken görmüyorum hiç? Neden herkes memleketteki tek sorun kadınların giyimi, kuşamı, iki bacağının arası gibi davranıyor? Mini etek giyince ahlaksız mı oluyor?
Erkeklerin nefslerine hakim olamayacakları, yaradılışlarının böyle olduğu kabulü toplumu bu hale getiriyor. "Onlar kendine hakim olamaz, bakar, taciz eder, en iyisi kadınların her tarafını örtelim." Neden ahlak hep tek taraflı düşünülüyor?
İnancı gereği örtünen kadına saygı duyarım. O da örtünmeyene saygı duyacak. Erkekler herkese saygı duyacak. Bakın memleketteki bütün sorun bir paragrafla nasıl güzel çözüldü.

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
Herkesin hayatına kimse karışamaz nokta.

Yahu mini etek giyen kadınları niye "Kadınlar neden Ağustos sıcağında kara çarşaf giymekten hoşlanır" gibi konular açarken görmüyorum hiç? Neden herkes memleketteki tek sorun kadınların giyimi, kuşamı, iki bacağının arası gibi davranıyor? Mini etek giyince ahlaksız mı oluyor?
Erkeklerin nefslerine hakim olamayacakları, yaradılışlarının böyle olduğu kabulü toplumu bu hale getiriyor. "Onlar kendine hakim olamaz, bakar, taciz eder, en iyisi kadınların her tarafını örtelim." Neden ahlak hep tek taraflı düşünülüyor?
İnancı gereği örtünen kadına saygı duyarım. O da örtünmeyene saygı duyacak. Erkekler herkese saygı duyacak. Bakın memleketteki bütün sorun bir paragrafla nasıl güzel çözüldü.
Içimin yağları eridi okurken, klavyene saglık nehircim.

Ben de anlamıyorum, örtünmeyi seçenler sokaklarda "giyinme özgürlüğü" diye protesto yapıyorlar ve zaten resmi dairelerde de artık serbest oldu zaten.
AMA
Hala, mini etek giyen öğretmenlere hala uyarılar geliyor. Mini giyen kızlar, cinsel saldırıya uğramaları gerekiyormus gibi görülüyor. Şimdi biz çıkıp desek ki özgürlük var giyime karışılmaz; hemen damgayı yapıştırırlar.

Valla benim hiç umrumda da değil ne gözle bakıldığı falan, inadına kısa giymeye devam edeceğim..

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Içimin yağları eridi okurken, klavyene saglık nehircim.

Ben de anlamıyorum, örtünmeyi seçenler sokaklarda "giyinme özgürlüğü" diye protesto yapıyorlar ve zaten resmi dairelerde de artık serbest oldu zaten.
AMA
Hala, mini etek giyen öğretmenlere hala uyarılar geliyor. Mini giyen kızlar, cinsel saldırıya uğramaları gerekiyormus gibi görülüyor. Şimdi biz çıkıp desek ki özgürlük var giyime karışılmaz; hemen damgayı yapıştırırlar.

Valla benim hiç umrumda da değil ne gözle bakıldığı falan, inadına kısa giymeye devam edeceğim..
Valla seni konuya bakarken gördüm, bakayım neymiş dedim, gece gece sinirlendim gidiyorum :P
Erkeklerden çok kadınların yorumuna kızdım. Sana da istediğin yerde giy, boşver milleti diyebilmeyi çok isterdim ama diyemiyorum. Özgecan olayının üstünden fazla geçmedi, hatırlarsın. Bu ülkede kadın olmak gerçekten zor.

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
Valla seni konuya bakarken gördüm, bakayım neymiş dedim, gece gece sinirlendim gidiyorum :P
Erkeklerden çok kadınların yorumuna kızdım. Sana da istediğin yerde giy, boşver milleti diyebilmeyi çok isterdim ama diyemiyorum. Özgecan olayının üstünden fazla geçmedi, hatırlarsın. Bu ülkede kadın olmak gerçekten zor.
Ben de mini etek modellerine bakiyim derken kendimi burda buldum :D

bayanların yorumlarini okuyunca moralim bozuldu zaten iyice.. giydiğin yere göre de degisir aslında; izmirde de zaten 1-2 semt dışında çoğunlukla geniş bakış açısı olan insanlar bulunduğu için genelde rahat olunabiliyor. Yine de fazla rahat olmamak lazım başımıza bisey gelse mini giydim diye hapse giren ben olurum :D :D neyse canım, çok sinirlenmeden ben de uzaklasiyorum konudan...

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Sey kısa degilki cokta yakısmiş
6D673799-44D5-4FDF-B7CA-F26D851151CB.jpeg

Artemis

Özel Üye
Özel üye
Benim fikrim insan istediğini giyebilmeli istediği yerde fakat neyi nerede giymeyide iyi bilmeli diye düşünüyorum şahsen ben öyle yapıyorum dekolte mini etek giymeninde bir zamanı var ben çok giyen bir insan değilim çünkü sportif biriyim sportif giyinmeyi seviyorum ama konu şu ki kadınlar sever mi değişir herkesin görüşü farklı ama erkeklerin çoğu seviyor ama nedense kendi yakınlarına mini etek giymeyi Yasaklarken başkalarına yakışmış diyor neden bunu merak ediyorum ?