İzlediğiniz En Güzel Filmler

JosTeR

KAF SİN KAF !
Özel üye
Dhoom 3 (5,5)
h68zTHe.jpg

Yönetmen: Vijay Krishna Acharya
Oyuncular: Aamir Khan, Katrina Kaif, Tabrett Bethell
Tür:Aksiyon,Romantik
Özet:Çocukluğundan bu yana babasıyla birlikte bir sirkte gösteriler yapan Sahir, sihirbaz ve illüzyonistlik alanında üstün bir tecrübe ve yeteneğe sahip bir gençtir. Ancak çalıştıkları sirk şimdilerde maddi anlamda zor günler geçirmektedir. Babası sirki kurtarabilmek için bankadan kredi çekmek zorunda kalır ve bu borcu ödeyemez. Alacaklıların baskısı talihsiz adamı intihar etmek durumunda bırakır, Sahir de çaresizce babasının intiharına tanık olur. Sahir'in artık hayatta tek bir amacı vardır: Babasının intikamını almak! Bunun için de sıradışı yöntemlerle kotaracağı ilginç bir soygun planı kurar. Sahir bu yolda sevdiği kadın Aaliya'nın yardımını alacak, kendisini durdurmak için görevlendirilen özel polislerden de kurtulmaya çalışacaktır.
Hint yapımı aksiyon ve gerilim filmi olan Dhoom 3, popüler Dhoom filmlerinin de son halkası. Yönetmenliğini Vijay Krishna Acharya’nın ve yapımcılığını Aditya Chopra’nın üstlendiği filmin kadrosunda Abhishek Bachchan, Uday Chopra, Aamir Khan ve Katrina Kaif gibi isimleri görmek mümkün.

Puanlama'yı dikkate almayın bence. Gayet Başarılı bir film.

aslann

Ülken İçin Yaşa Aşkın İçin Öl!
Özel üye
Bana Masal Anlatma

Suriçi semtinde yaşayan ve hayatını dolmuş şoförlüğü yaparak kazanan iyi kalpli ve çekingen Rıza, mahallesinin gözbebeği olan genç bir delikanlıdır. Fakat doğru bildiği her şeyi Ayperi ile tanışınca yeniden gözden geçirecektir! Zira Ayperi el attığı her şeyi güzelleştiren masal kahramanı tadında bir kızdır. Biri kahraman olmak isterken, diğeri kahramanının peşindedir...

Leyla ile Mecnun'un senaristi olarak tanıdığımız Burak Aksak'ın senaryosuna ve yönetmenliğini üstlendiği filmin başrollerini yine televizyon ekranlarından aşinası olduğumuz Hande Doğandemir ve Fatih Artman paylaşıyor. Filmin kadrosunda ayrıca Filmde, Fatih Artman, Hande Doğandemir, Devrim Yakut, Tarık Ünlüoğlu Cengiz Bozkurt, Erdal Tosun, Berat Yenilmez, Sadi Celil Cengiz, Cihan Ercan, Burcu Biricik, Ercan Yazgan, Ani İpekkaya ve de konuk oyuncular olarak Gökçe Bahadır ve Gürkan Uygun isimleri yer alıyor

JosTeR

KAF SİN KAF !
Özel üye
YERDEKİ YİLDİZLAR(8,5)
yerdeki-yildizlar.jpg

Yönetmen: Aamir Khan
Oyuncular: Aamir Khan,Darsheel, SafaryTanay, ChhedaTisca, ChopraVipin, SharmaMegha
Tür: Dram
Özet:Harfleri sayıları algılama problemi yaşayan Ishaan çevresi ve ailesi tarafından tembel geri zekalı muamelesi görür. Çalışmayı öğrenebilmesi için yatılı okula verildikten sonra tanıştığı resim öğretmeni ile değişen hayatı ve başarısını anlatan bir film. Ishaan derslerinde başarısız, yaptığı işlerin çoğunda tutarsız bir çocuktur, yazı yazmayı ve okumayı 3.sınıfta olmasına rağmen öğrenememiştir, kitabı her açtığında kelimeler sanki dans ediyor gibi gelir ona. Bu başarısızlığın sonucunda içine kapanık ve karamsar bir ruh haline bürünür, mutluluğu ve özgürlüğü insanlardan uzaklaşmakta bulur. Annesinin ilgisine karşın babasının katı tutumu Ishaan'ın zihinsel dünyasında gidiş gelişler yaşamasına sebep olur. Tam her şeyden ümidini kesmişken resim öğretmeni Ishaan'ın hayatını tam anlamıyla değiştirir.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
@JosTeR , Aamir Khan'ın oynadığı tüm filmleri izleyeceksin öyle görünüyor. :)

Bu gece Ghajini'yi izledim. Oldum olası alt yazılı film izlemek yorar beni ama Türkçe dublajını bulamadığım için mecburen alt yazılı izledim. Fazlaca mantık hatası var gibi geldi bana filmde. Aamir Khan vücudunu göstermek için filmin her sahnesini özenle kullanmış. :D Çok etkilenemedim. :) Diğer tanıtılan filmler de gündemimde.

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
YERDEKİ YİLDİZLAR(8,5)
yerdeki-yildizlar-jpg.95840

Yönetmen: Aamir Khan
Oyuncular: Aamir Khan,Darsheel, SafaryTanay, ChhedaTisca, ChopraVipin, SharmaMegha
Tür: Dram
Özet:Harfleri sayıları algılama problemi yaşayan Ishaan çevresi ve ailesi tarafından tembel geri zekalı muamelesi görür. Çalışmayı öğrenebilmesi için yatılı okula verildikten sonra tanıştığı resim öğretmeni ile değişen hayatı ve başarısını anlatan bir film. Ishaan derslerinde başarısız, yaptığı işlerin çoğunda tutarsız bir çocuktur, yazı yazmayı ve okumayı 3.sınıfta olmasına rağmen öğrenememiştir, kitabı her açtığında kelimeler sanki dans ediyor gibi gelir ona. Bu başarısızlığın sonucunda içine kapanık ve karamsar bir ruh haline bürünür, mutluluğu ve özgürlüğü insanlardan uzaklaşmakta bulur. Annesinin ilgisine karşın babasının katı tutumu Ishaan'ın zihinsel dünyasında gidiş gelişler yaşamasına sebep olur. Tam her şeyden ümidini kesmişken resim öğretmeni Ishaan'ın hayatını tam anlamıyla değiştirir.
Ebeveynlerin, öğretmenlerin, çocuk yetiştiren herkesin izlemesi lazım bu filmi..

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
@JosTeR , Aamir Khan'ın oynadığı tüm filmleri izleyeceksin öyle görünüyor. :)

Bu gece Ghajini'yi izledim. Oldum olası alt yazılı film izlemek yorar beni ama Türkçe dublajını bulamadığım için mecburen alt yazılı izledim. Fazlaca mantık hatası var gibi geldi bana filmde. Aamir Khan vücudunu göstermek için filmin her sahnesini özenle kullanmış. :D Çok etkilenemedim. :) Diğer tanıtılan filmler de gündemimde.
O filmin senaryosu "Memento" filminden uyarlama aslında, ben orjinalini daha çok sevmiştim :)

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Fight Club - Dövüş Kulübü

IMDB Puanı:8.8 - 1999 yapımı

Film eleştirmenlerce yüksek not almış ama ben nedense bir türlü konsantre olamadım. Brad Pit 'in filmde olması muhtemelen izlenme oranını yukarıya doğru çekmiştir.

fight-club-jpg.95838

Bir otomobil firmasında çalışırken farklı arayışlar içinde olan gencin hikayesi ve dövüş kulübüne uzanan yolculuk artık işin içinden çıkılamaz şekilde kontrolden çıkıyor. Pek benim tarzım olmasa da izlenebilecek filmlerden biri.
Ben sevmiştim bu filmi :) Ama kitaptan uyarlanan hemen hemen her filmin senaryosunda kopukluklar olabiliyor haklısın..

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Filmler konusunda aşırı cahilim. En son sinemaya gittiğim tarihten beri yıllar yıllar oldu :D
Daha yeni yeni ısınma turlarındayım, yakın zamanda ahkam kesebilir hale gelmeyi düşünüyorum ama :)

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Filmler konusunda aşırı cahilim. En son sinemaya gittiğim tarihten beri yıllar yıllar oldu :D
Daha yeni yeni ısınma turlarındayım, yakın zamanda ahkam kesebilir hale gelmeyi düşünüyorum ama :)
Estağfurullah :D Ben yalnız yaşadığım dönemde aşırı izlerdim her akşam en az bir film giderdi, artık o kadar vaktim olmuyor ama seviyorum kitap okumak gibi hobi işte o da :)