• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

İlkokul öğretmeninizi nasıl hatırlıyorsunuz?

Esr3

Özel Üye
Özel üye
Mibarek bir sene icerisinde sanki 3 kez hamile kaliyordu :D cok iyi biriydi (allah hidayet versin insAllah) ama ben onu sadece hamile hatirliyorum :D

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Canım öğretmenim yaa. Çok iyi, çok değerli bi öğretmendi..
Hiçbir zaman unutmam onu. Hatta benle ilgili yaptığı espri bile aklımda :)

felsefe_mi

...!...
Özel üye
3 kere öğretmen değiştirdim
İlk derse gireni pek iyi anımsamam doğrusu... Meslek hayatım boyuncada Allah beni onun konumuna düşürmesin.. Sınıfın iyileriyle ders işle kötüleri at mantığı... Çok acımasız...
Diğer 2 öğretmenimin hala adını ve soyadını bile unutmam... ama beni en çok etkileyen öğretmen derseniz... Lisedeki edebiyat öğretmenim..

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
safiye öğretmenim,anaokulu dışında...ilk ve en çok sevdiğim öğretmenimdi...1. sınıftan sonra gitti ama olsun,uğur paşa gibi bir dostun annesiydi...hala görüşürüz,hala en büyük destekçimdir.ve sonrasında gelen kemal ve nuray öğretmenlerim onları da çok sevdim ama safiye öğretmenimin yeri ayrıdır:)şimdi aynı şehirdeyiz,evime geldi,öğrencisi evlendiği için yaşlı hissetmiş kendini...uğuru evlendirince napar bilemem:D öğretmenler anne,baba gibiler hiç unutulmuyorlar,hiç birini unutmadım,anaokulundan üniversiteye hepsini hatırlıyorum,elimden geldiği kadar arayıp hal hatır sormaya çalışırım:)
teşekkürler hepsine,emekçi öğretmenlerin ellerinden öpüyorum.:)

BeReNN

Alyam?
Özel üye
Figen öğretmenim ve Bayram öğretmenim ikisini çok iyi hatırlıyorum sevgi dolu yürekleri vardı melek gibi insanlardı :)