Hayat Bir Muamma

İLkİm*

MaviKuş ~
Özel üye
Düşünüyorum.. hayal ediyorum .. ikimizi bak ikimizi diyorum hala .. seni ve beni yani bizi .. hiç biz olamayan bizi .. hiç biz olamıyacağımızı bile bile .

hala neden diyorum Neden !! . görmediğim dokunmadığım birini neden diyorum ..içinde bulunduğum durumu kendimde anlayamıyorum .. hep diyodum bunun yerinide biri doldurur .. buda gelip geçer .. gelip geçmeyen kim oldu ki şu hayatta.. öyle değilmiş .. o benim için ilkmiş . o benmiş ,ben onunmuşum heberim yokmuş . ben başkasının olmaya karar verdiğimde bunu anladım .
bakıyorum geçmişe ve şimdiye .. seninle kurduğum hayallerimi bununla kuramıyorum .. senin için herşeyi riske alıp yaptıklarımı yapamıyorum .. sen varken hayatta yapmıyacağım şeyleri yaptım . halada yaparım . nekadar manyakça düşünüyorum .. evet manyakça diyorum çünkü öyle .. benim olmayan için hala herşeyi riske atabiliyorum . beni seveni sevmeyi öğrenemedim bu yaşıma kadar . mutlu olmayı denemeyi sevmiyorum galiba.. acı çekmeyi seviyorum .. bu mu mutluluk veriyor acaba bana ..

benim bu hale gelmem seninde içini acıtıyomu ? yada bu halde olmamız canını yakıyor mu benim gibi .. sevişirken öpüşürken yada unutmaya çalışırken beni aklına geliyomuyum ..benimle düşlediğin şeyler gözünün önünde beliriyor mu hiç ? şuan dinlediğim şarkıda böyle diyor .. sevişiren ,öpüşürken unutmaya çalışırken beni ,unutama beni .. diyor ..

evet unutama beni .. her an her an aklında olayım .. ozmana anlarsın belki benim hissettiklerimi .. yada ben başkasıyla öpüşürken ,başkası bana dokunurken, belki benim ne hissettiğimi; senin başkasıyla bunları yaşarken nasıl öldüğümü .. bedenen yaşadığımı ama aslında bir ölü olduğumu anlarsın ..

ama biliyomusun herşeye rağmen ben biliyorum bu hayat bizi biyerde kesiştiricek ve biz yüzyüze gelip oturup konuşabilicez .. belki bi burukluk olur içimizde belkide neşeli oluruz hiç bilmiyorum şartlar nasıl olur ama olucak .. ben biliyorum .. belkide nolursa olsun bunu istiyorum . yanında o an başkası olsa ben o an ölsemde ,karşılaşmamız bu şekilde olucaksa ben onada razıyım .. istiyorum sadece..

Hayattan çok şey isteyip en azla yetinen biriyim aslında ben .. Biz hayattan bu kadar çok şeyi isterken hayat bizden daha çok şey götürüyor galiba .. yine çok göreceli bir konu..... hayat bir muamma ,belkide gerçekten alın yazısı herşey..

Alıntı ..