• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf oylamasi başladı  BURADAN  En güzel Yapay Zeka resmini seçiyoruz

Siyahin icinde Beyaz Kadehin icinde huzur aramak gibi bir Hayat yasiyoruz

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE

Kırgınlığın her zaman tarifi olmaz. Bazıları buğulu bir cama yazılan bir isim kadar siliktir.

Sadece acıyan yerinizi bilirsiniz. Dillendireyim bu kırgınlığı, sahibine yolluyayım bu acıyı dersiniz. Bir cümle çıkmaz da boğazınıza taklır. Çünkü bilirsin her kırgınlık her insanda aynı anlama gelmez.

Siyahin icinde Beyaz Kadehin icinde huzur aramak gibi bir Hayat yasiyoruz​

 

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Başaramayışın verdiği acıyı başarmak için hiç uğraşmamış birine anlatmakla uğraşmıştı günlerce. Hazır sofralarda, şenlikli müziklerin eşliğinde açlığı anlatan bir edayla salınıyordu. Gözündeki yaşların her birinde hayalleri olduğunu kim bilebilirdi. Bilmedikleri için suç muydu? Değildi beki ama bu kadar uğraşılmayışlığın ortasında kalmak suçtu.
 

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
İnsan cehennemde olsa da alıştığı yere benzeyen tarafa atıyor adımını. Sevilmemiş birini tüm sevilmeyişi kadar severseniz tamamlanır sanıyorsunuz fakat gerçek bu değil maalesef. Çocuklukta oluşan sevgisizlik 0 gibidir. Üstüne ne sevgiler çarparsan çap sıfır kalır. Bir bakarsınız sevginizle sarıp sarmaladığınız insan ona köpek gibi davranan birinin yanında köle olmuş. Sebebi bellidir öncellikle çocuk bilinçaltında sevginin var olmadığına o kadar inanmış ki ona verdiğiniz sevgi içten içe ona sahtekarlık gibi gelir. Çünkü ebeveyni sevmemişti ve başka kimse de onu sevemezdi. Siz onu kandırmaya çalışan bir insana dönüşüverirsiniz. Sevgisizlik gördüğü yere doğru adımını her attığında aslında biraz da anne karnına adımını atar. Oraya o kadar alışıktır ki hiç rahatsızlık çekmez hatta konfor alanında olduğunu iddia eder.
 

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE

Yıllarca bir taşa su olup çiçek açmasını beklemişim. Yetmemiş tomurcuk vermedi diye kendimi zehirli ilan etmişim. Dönüp de bir kere kendime taş o sen herkese çiçekler açtırsan da o sadece yosun tutar diyememişim..

 

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE

kurumuştu dalları ayrılığın. ve bir hüzün esiyordu anıların ardından.​

anılar toplanmış bir adamın ardından şehri terk ediyordu. Hayır edemiyordu. adam toplanmış anılarının ardından bir şehri terk ediyordu. anılar sabit. anılar hiçbir yere gidemeyecek kadar halsiz.
 
Top