Haftanın Konuk Üyesi (7.haftanın konuğu Safir)

GöLGe

Üstat
Anladığım kadarıyla karşımda çok iyi bir anne iyi bir ev hanımı duruyor :) peki yemek yapmak ile aran nasıl?sever misin yemek yapmayı?ve şu yemeği benden daha iyi kimse yapamaz dediğin bir yemek var mı ?

benim gibi aklını fikrini yemekle bozmuş birinden başka bir soru beklenemezdi sanırım :v

Safir

Özel Üye
Özel üye
:D :D Yemek yapmayı da yemeyi de yedirmeyi de çok severim. Öyle özellikli bir yemeğim yok ama sevdiğim yemeklerde kimseler elime su dökemez :P Pilav olsun, makarna olsun, sebze yemekleri olsuuun :D Damarıma bastın be güselim :D

GöLGe

Üstat
Ayyy bu akşam sana geliiiimmmm miiiii :P

Hayat inşallah keşke dedirtmez ama keşke dediğin bir olay var mı?

ben soru üretemem :) aklıma bu geldi bu sefer.ve özür dileyerek çıkacağım birazdan.merakla gelecek diğer soruları bekliyorum ;;)

Safir

Özel Üye
Özel üye
Ayyy bu akşam sana geliiiimmmm miiiii :P

Hayat inşallah keşke dedirtmez ama keşke dediğin bir olay var mı?

ben soru üretemem :) aklıma bu geldi bu sefer.ve özür dileyerek çıkacağım birazdan.merakla gelecek diğer soruları bekliyorum ;;)

Aşkolsun, "gelim mi" ne demek. Gel Allah ne verdiyse yeriz beraber :) Zaten bulaşıkları yıkıyaacak biri lazım bana da :P :D

Soruna gelince.. Sonra "keşke" dememek için elimden geleni yapıyorum ama maalesef oluyor. Söyleyebileceğim en büyük "keşke"m:
Keşke annemle ve babamla daha çok konuşsaydım, onları daha çok dinleseydim.. Keşke daha anlayışlı olabilseydim.. Keşke onlara daha çok sarılsaydım.. Keşke şimdi hayatta olsalar da.....
Annesi-babası hayatta olanlar kıymetlerini bilsin. Hayat çok kısa, istersen 150 yıl yaşa topu topu üç gün..

GöLGe

Üstat
Aaaaa bebişimizin annesine bulaşık yıkattırır mıyım hiççççç seve seve ne yapılacaksa hallederim;becerikliyimdir valla :P

Keşke sormamış olsaydım çünkü aldığım cevap beni çok üzdü...Benim babam çok rahatsız 1,5yıldır.Hastalığın tedavisi yok...gün geçtikçe önümüzde eriyip gidiyor...benim seninki gibi değil de keşke elimden gelse de dünyayı ayağına sersem gibi bi keşkem var...onun sağlıklı günlerini,beni hala bebekmişim gibi kucağına alıp ısırıp,öptüğü günleri inanılmaz özledim...

Rabbim sana da ailene de keşke dedirtmez inşallah...İnşallah bebişinle hep bir arkadaş olarak yola devam edersiniz...Muhabbetiniz de mutluluğunuz da sağlığınız da daim olsun...Rabbim sizi ayırmasın...

sabah sabah fena oldum bu cevap karşısında Safirim yaaaa....

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
burda hava hüzünlenmiş biraz...Allah Şİfa versin Seldacım babana....Kimseyi Anne veBabasından ayrı koymasın...

soru sorayım biraz dağılsın hüzün...

en sevdiğin renk...bildiğim kadarıyla mavi...neden seviyosun mavi sana ne ifade ediyor?(eğer mavi değilse de hangi rengi seviyorsan)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...

Google sayesinde tanıştım. Foruma ilk geldiğimde bişeyler eklemiştim. Wien sağolsun başlığa bir kaç şey yazmış eline sağlık gibisinden. Sonra da sen "aramıza hoşgeldin" diye profilime mesaj yazmışsın. Tanışmamın sebebi sizlersiniz yani ;)

Özellikle burayı alıntı yapmak geldi içimden :)

Safir

Özel Üye
Özel üye
Keşke sormamış olsaydım çünkü aldığım cevap beni çok üzdü...Benim babam çok rahatsız 1,5yıldır.Hastalığın tedavisi yok...gün geçtikçe önümüzde eriyip gidiyor...benim seninki gibi değil de keşke elimden gelse de dünyayı ayağına sersem gibi bi keşkem var...onun sağlıklı günlerini,beni hala bebekmişim gibi kucağına alıp ısırıp,öptüğü günleri inanılmaz özledim...

Rabbim sana da ailene de keşke dedirtmez inşallah...İnşallah bebişinle hep bir arkadaş olarak yola devam edersiniz...Muhabbetiniz de mutluluğunuz da sağlığınız da daim olsun...Rabbim sizi ayırmasın...

Canım benim, çok üzüldüm Allah acil şifalar versin. Sizlerin de bizlerin de yardımcısı olsun inşallah. Siz yine de umutsuz olmayın, Allah'tan ümit kesilmez.

Amiiiin, hayır duan için de çok teşekkür ederim. Rabbim kimseye keşke dedirtmesin.