Haftanın Konuk Üyesi (7.haftanın konuğu Safir)

GöLGe

Üstat
Devir teslim töreni başlamıştır ben son haftanın konuk üyesi olarak tatlı üyelerimizden SAFİR
arkadaşımızı seçtim.

Eee öğrenelim bakalım kimmiş bu sevimli görünen insan? O kadar sevimli mi yoksa bu bir göz yanılması mı? Ne yapar ne eder neyi sever neyi sevmez? kan grubu nedir, küçükken ciddi bir rahatsızlık geçirmiş midir...? farzet ki yeni komşuyuz . Komşu komşu kimsin sen bana kendini anlatır mısın ;;)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bu komşu umarım bu konuya vakit ayırabilir :) Vakitsizlik nedeniyle forumdaki yöneticiliğini de bırakmıştı ama sanıyorum böylesi özel bir durum için özel davranabilir :D

İstediğin soruları pas geçebilme hakkını da veriyoruz sana :D

Sorum geliyor....

Kaç kardeşsiniz babandan hiç dayak yedin mi ? :D :D

Safir

Özel Üye
Özel üye
Efenim, buralarda bulunabildikçe sorularınızı cevaplamaya çalişicim.

Evliyim, 2 aylık bir meleğim var. Zamanımın neredeyse tamamını O alıyor :) *Kan gurubum A+, *küçükken boğmaca geçirmiştim :D *güzel olan herşeyi severim :P *Aslında pek sevimli sayılmam lâkin iltifata hayır diyemiyorUm :D

4 kardeşin en büyüğüyüm. Hayır babamdan hiç dayak yemedim :D

Şimdilik benden bu kadar ;) başka soru olursa memnuniyetle cevaplarım :)

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Allah bağışlasın.Allah analı babalı büyütsün ama bu güzel haberi niye daha önce duyurmadın.
Benimde bir sorum olacak cevaplamak istersen eğer.
Çalışıyormusun,çalışıyorsan hangi sektörde?

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Allah analı babalı büyütsün..çok sevindim...Allah o melekden banada nasip etsin...:P:P

ayyyy ben bebişi duyunca duruldum soru gelmiyo aklıma...ister istemez aklım bebekde şimdi...resmini görmemiz mümkün mü?:):P

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Soru makinesinin nutku tutuldu bebek sözünü duyunca :D

Forumla nasıl tanışmıştın ? :)
En kıl kaptığın yönetici ben miyim ? :D

Not: Bu arada bir ekleme yapayım. Haftanın konuk üyesini forum anasayfasında göstericez, akşama bu özelliği de aktif ederiz artık :) Hem konuya link vererek konuya çabuk ulaşılmasını sağlarız :)

GöLGe

Üstat
Evet arkadaşlarıma katılıyorum Allah analı babalı büyütsün inşallah ;;) ben de anne olmanın nasıl bir duygu olduğunu merak ediyorum :)