Haftanın Konuk Üyesi (6.Haftanın Konuğu: TÜRKMENOĞLU )

Apancene

Aktif
Devir teslim töreni başlamıştır ben son haftanın konuk üyesi olarak yeni üyelerimizden TÜRKMENOĞLU
arkadaşımızı seçtim. hem katılımcı hem de hakkında fazla birşey bilmiyoruz.

eee öğrenelim bakalım kimmiş bu sevimli görünen insan. o kadar sevimli mi yoksa bu bir göz yanılması mı ne yapar ne eder neyi sever neyi sevmez kan gurub nedir küçükken ciddi bir rahatsızlık geçirmiş midir...? farzet ki yeni komşuyuz . hoşgeldin sitemize tanıt bize kendini komşu kimsin sen az kopya çekerek şimdiden hayırlı olsun,kolay gelsin TÜRKMENOĞLU ;;)

GöLGe

Üstat
Forumm...hımmm.Aslında nasıl bulduğumu bilmiyorum.Günlüğümü okuyanlar varsa az çok biliyordur zor bir dönemden geçiyoruz ailecek ve tam da artık yeter dediğim an karşıma çıktı forum.En son forum işleriyle uğraştığımda üniversite birinci sınıftaydım.5 koca yıl sonra biraz da bunalım halimde çıktı forum karşıma.
Aslında hayat dolu yerinde duramayan bir insanımdır,ama insanız tükenme noktalarımız oluyor malesef.O an nasıl oldu bilmiyorum tek hatırladığım "Eda'ya sen benimkiklere bak ben üye olcam "dediğimdi :)
Şuan hani durulduğum yer forum desem yeridir;kendimi hiç yabancı hissetmedim burda ve en önemlisi neşeli Selda burada :D

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
hmm..her zaman mutlu neşeli olursun insallahh...çok güzel bir meslege sahipsin bana göre..senin düşüncen ne mesleğinle ilgili..

GöLGe

Üstat
Evet güzel bir meslek ama çook yorucu :) Sınavı kazandığımda istemiyordum çünkü hiç düşünmemiştim ben öğretmenliği.Sonra süreç devam ederken staj dönemi başldı ve ben seçmiş olduğum mesleğin tam bana göre olduğunu anladım..
Ben ilkokul öğretmeniyim,birleştirilmiş sınıf okutuyorum tek zorluğu da zaten bu...
Her ne kadar zor olursa olsun işin ucunda insan yetiştirmek gibi kutsal bir görev olduğu için çok mutluyum.Çünkü bir çok şeyi bilmeyen meraklı gözler size bakıyor ve onlara merak ettiklerini siz öğretiyorsunuz.Halinizle,hareketinizle aslında kendinizi kopyalıyorsunuz.Çünkü onlar öyle dikkatliler ki siz ne yaparsanız onu yapıyorlar.Dikkat gerektiren,özveri isteyen çook kutsal bir iş yaptığım için mutluyum:)
ben çok konuşuyorum sanırım :)

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
iyi böyle..ben memnunum...güzel anlatıyorsun..

konuşkan tatlı dilli biri oldugunu görebiliyoruz...senin kendinde gördüğün özüllikler neler? iyi ve kötü?

GöLGe

Üstat
Konuşta,tatli dilli biriyimdir :) kopya çektim senden :)
iyi yanlarımı söylemem gerekirse aslında insanların bunu anlatması gerekiyor benim cevap vermem pek de doğru görünmedi bana.
Ama kötü yönlerimi sayabilirim:biri beni sinirlendirdiğinde kimseyle konuşmam,sadece susarım.Şunu yaptığın için kızdım demem ve bu huyum beni sinir ediyor.
Fazla iyimserim ki insanlar o kadar iyi değil canım yana yana öğreniyorum,biraz da kötü olmak isterdim diğer insanlar gibi :)
Özür dileyerek bu konuda başka yazacak bişey bulamadım KIRMIZIcım

GöLGe

Üstat
Aslen babamdan dolayı Nevşehirliyiz.Ben ve abim doğma büyüme Kayseri'deyiz ve halen de Kayseri'de yaşıyoruz.
Lafı açılmışken söyleyeyim 2 kardeşiz :)