Haftanın Konuk Üyesi (4.Haftanın Konuğu: patik)

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Patikle ilgili sır perdesi biraz olsun aralanmış.Teşekkürler paylaştığın için.
Benimde bir sorum olacak müsadenle,mesleğini sevdiğine göre mesleğin seni çok üzmemiş inşallah hiçbir zamanda üzmez. Ama gördüğüm kadarıyla,hastanelerde gerçekten çok zor bölümler var Sen hangi bölümde hemşirelik yapıyorsun?

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Hem hayata hem mesleğinize bakış açınız tam da olması gerektiği gibi. Yani ben öyle düşünüyorum. Öğretmenlik melseğine benim bakış tarzım da yaklaşık bu. İnsan yetiştiriyoruz ve ötelenemez. Yarına bırakma olayı yok ya adam gibi yapmak ya da çekip gitmek gerekir. Tıpkı olmasa da sağlık sektörü gibi.

Neyse yukarıdaki açıklamalara bir nevi yorumdu bu yazdıkalarım gelelim soruya :)

Kolay yerden soruyorum. Evlilik hakkında düşünceleriniz ? :D

İLkİm*

MaviKuş ~
Özel üye
bende mesleğine bakış açını çok sevdim inş bende severim böyle :) hala mezun olunca şirkette çalışmak dışında işin detaylarını ve neyapıcağımı bilmesemde :D

kendini okadar güzel anlatmışsın ki düşünüyorum soru bulamadım :)

patik

Özel Üye
Özel üye
Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar. :)
Evlilik şu an için uzak bir köy...
İki yılı aşkın süred,r AMATEM'de çalışmaktayım. Yani Alkol ve Madde Bağımlılığı Araştırma Tedavi Eğitim Merkezi. Ama şu an hizmet içi eğitimdeyim; yoğun bakım hemşireliği için. İNŞALLAH bundan sonra yoğun bakım hemşiresi olarak devam edeceğim.

yeşüLL

limitsizsiniz...!
Özel üye
bu güzel tanıtımın için çok teşekürler arkadaşım. senin gibi sağlıkçılar lazım sağlık sektörüne. Allah herşeyi hakkında hayırlı etsin.

patik

Özel Üye
Özel üye
Bazen klasik, çoğunlukla spor tarzı tercih ederim. Giyimde kendimi rahat hissetmem önemli, isterse yakışmasın, hiç umrumda olmaz.

Hobilerim arasında müzik, kitap, sinema ve sporu sayabilirim.

Müzik dinlemeden geçirdiğim gün yoktur. Tarz önemli değil, peşpeşe rock ve halk müziği dinleyebilirim. Hoşuma gitmesi kafi...

Kitaplarım hayatımda yeri çok önemli... Onlarsız kendimi yarım ve boşlukta hissederim. Her tarzı okurum ama siyasi ve kriminal ağır basar.

Sportif faaliyetleri izlemeyi severim. Özellikle futbol tecihimdir. Devlerin maçlarında en sevdiğim dizi ve filmlerden vazgeçerim. La Liga ve Premier Lig gözdelerimdendir.

MeRciMeK

V.I.P
V.I.P
Sportif faaliyetleri izlemeyi severim. Özellikle futbol tecihimdir. Devlerin maçlarında en sevdiğim dizi ve filmlerden vazgeçerim. La Liga ve Premier Lig gözdelerimdendir.

Futbola ilgili bir bayan..: )Aslında izlemesi gerçekten eğlenceli heyecanlı..

Baya yakından tanıyoruz seni sorular sayesinde ..:)

Suskun

V.I.P
V.I.P
Patik seni tanımak güzeldi,mesleğini öğrenince sende sezinlediğim insan ve yaşam sevgisini daha iyi anlamış oldum.

GöLGe

Üstat
Sevgili Patik :)
Seni tanımak beni inanılmaz mutlu etti :) Mesleğini böylesine tutkulu seven insanları takdir ederim;kendimi de :D Özellikle sağlık sektöründe böylesine kıymetli bir hemşire görmek inanılmaz bir şey.Babamın rahatsızlığı nedeniyle son 1,5 yıla yakın süreyi üniversite hastanesinde geçirdik,geçirmeye devam ediyoruz;öyle hemşireler tanıdım ki yüzleri gülmüyor,insan gibi davranmıyorlar ve belli ki mesleklerini de severek yapmıyorlar...Bir şey sorsan azar üstüne azar...İnanılmaz çektirdiler bize yani...
Seni tanımak o yüzden çoook mutlu etti beni :) Keşke genel cerrahide ya da gastroentoloji bölümlerinde olsaymış Patik dedirtti :D:D
Son olarak diyeceğim şey;hayat sana hep ama hep gülsün hemşehrim ;)