• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Haftanın Konuğu Rigel

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
  1. banane bende sorucam
  2. ilk aşk unutulmaz derler farzet unutamadın ama unutman gerekiyor ne yaparsın
  3. sevdigin sürekli üzüyor af diliyor affettiğinde bir döngüye saplanıyorsun affetmesen yokluğu üzüyor ne yaparsın.
  4. fransa olayları hakkında ne düşünüyosun
  5. okula bile gitmemiş ama parası olan patronların kendilrini büyükleenişi için ne düşünüyosun

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye
  1. banane bende sorucam
  2. ilk aşk unutulmaz derler farzet unutamadın ama unutman gerekiyor ne yaparsın
  3. sevdigin sürekli üzüyor af diliyor affettiğinde bir döngüye saplanıyorsun affetmesen yokluğu üzüyor ne yaparsın.
  4. fransa olayları hakkında ne düşünüyosun
  5. okula bile gitmemiş ama parası olan patronların kendilrini büyükleenişi için ne düşünüyosun

Son dakika golü gibisin :)

1 - Tamam sende sor. Son 8 dakika ama unutma :D
2 - Unutmak diye bir şey yok benim bildiğim litatürde. En fazla vazgeçilir.
3 - Eğer ki gerçek mana da seviyorsam tek sözle çözerim olayı." Kahrında hoş, lütfunda."
4 - Terörü bu kadar besler, elini güçlendirirsen ilk darbesini sen yersin. Gram üzülmedim.
5 - Kapitalizmin canı cehenneme. Kağıt parçalarıyla adamlık olmuyor.

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
dünyanın her yerinde masum çocuklar, kadınlar yada insanlar ölürken ,koskoca bir yıldan tuttuğun takımın şampiyon olmasını beklemek ne derece doğrudur,rica etsem bir açıklama alabilirmiyiz..:

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye
dünyanın her yerinde masum çocuklar, kadınlar yada insanlar ölürken ,koskoca bir yıldan tuttuğun takımın şampiyon olmasını beklemek ne derece doğrudur,rica etsem bir açıklama alabilirmiyiz..:

Ben kendi halinde bir insanım abi. Büyük temenniler beni yoruyor. Ben ne kadar huzur, barış vs. vs. vs. dilesem de dünyada değişen hiç bir şey olmayacak. Her ülke kendini temsil etsin diye yüzlerce milletvekili bir başbakan seçiyor abi. Bizim yerimize bir şeyler yapsınlar diye. Ama onların tek derdi ceplerini daha çok doldurmak olduğu sürece boş hayal hepsi.

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
Yaa ben daha bi tane bile soramadim :D
O zamn dur bende sorcam sırf sormak için ama dusunmeden soruyorum beni nasıl bilirsin sentinus :D