GünLükk^m

İLkİm*

MaviKuş ~
Özel üye
merkaba GünLük ümmm :P

Bir ayı doldurmuşuz seninle :D özlettim kendimi biliyorum ama benim şu yoğun hayatımın sonuı nereye varıcak merak ediyorum bende .. yetiştiremiyorum hiçbişeyi ama bi okadarda pazar günleri evde sıkılıyorum . dinlen bi demi . yok alışmışım bi tempoya batıyo resmen evde oturmak :D

Asıl paylaşmak istedğim kısma gelirsek . bugün kızlarla toplandık kahvaltı ettik sınava çalışlıcaktık. düşün daha sabahın 11 i ve öyle bi şarkıylagüne başladım ki hala onu dinliyorum . saat 12 olduğunda biri rakı olaydı ya . ben birabile idare eder azcık bişey olsaydı . üçüncümüz sınav bitsin bi akşam rahatlıytalım dedi . ve tam saat 1 buçukta zorla derse başladık . :P tamam anladım verimli bi çalışmaydı ve şuada tekrar ediyo olmam lazım :P ama bi efkarlıyım bişeyler oldu . :D

ve bunun üzerine günlüğüm olmaktan bile vazgeçebilirsin Günlüküm herşeyi anlayışla karşılarım :P

yine gelirim saçma sapan şeyler anlatırım bensana şimdi öpüyorum kocamannn :P

İLkİm*

MaviKuş ~
Özel üye
Günlüğümmm :D

birbuçuk ay önce yazdığımı okudum ve bi güldüm :P ozamanda vizeler başlamış . şimdide finaller başlıyor :P yandık vallahi =LL
neyse yuvarlanıp gidiyorum bi şekilde artık yapıcak bişi yok :P

2013 de geldi günlüğüm . aslında sana upuuzunnn bişiler yazıcaktım ama şuan vazgeçtim . dün akşam için okadar plan yaptıktan sonra bir okadar plansız ve eğlenceli bi gece geçireceğimi hiç düşünmezdim :P
tabi bi ara rakı içerken efkarlandım falan ama topladım kendimi . yeni yıla huzur sağlık mutluluk ve aşk dileyerek girdim :P ve burdan hala akıllanmadığım ortaya çıkıyor :P

geçtiğimiz yıla bakıyorumda benim için bir nevi felaketler yılı olmuş. hayatımda ilk kez karakola gitmişim . iğrençmiş ama kurtuldum yada kurtulduğumu düşünüyorum . Anladım ki hayatımıza birini alıcaksak herbişeyini araştırmalıyız sonra telefon tacizleri kaçırma tehditleri falan insanın burnunda gelebiliyormuş hayat. ve şanslıyım diyorum bulunmaz bir ailemin olduğunun farkına tam anlamıyla vardım . ve gerçekten dostlarım da varmış benim . aileme korktuğumu söylemediğim ( hani kuyruğu dik tutmaya çalışma evresi olur ya :P işte ozamanlarda ) anlarda beni okula götürüp getiren yanımdan bir dakika ayrılmayan insanlar vardı . yanımda olamasalar bile sürekli arayanlar oldu . beklentimin üstündeydi herşey ( arkadaşlarım ailem herşey ) . bu felaketin bana getirisi şanslı bi insanmışım dedim :) .
evet günlüğüm böyle bakınca 2013 benim için gerçekten yeni bir sayfa oldu . sevdiğim ama hayatında fazlalık olduğum bir insan vardı. ondan vazgeçemedim hiçbi zaman ve hep çevremden fırça yerdim . vazgeçmek senin hayat tarzında yok diyerek bissürü kızdılar bana :P . ama öğreniyorum vazgeçmeyi öğreniyorum. çok zormuş ,sevmedim bunu .. ama cidden fazlalıkmışım ben ya . (şuan şurda yazıyor olmam bile kendimi kınamama sebep oluyor . ) ve buyüzden konuyu kısa kesiyorum . hayat sürekli insana bişeyler öğretiyor . ben 2012 de gereğinden fazla şey öğrendim .

1 ocak 2013 yeni bir gün yeni bir hayat :)

bir de 2012de şu yaşıma kadar istediğim şeylerin hepsini yaptım :P çok güzeldi . hayatımın en güzel yazıydı , bunu söylemedende geçemem . sevgiler ve saygılar . hoşçakal 2012 :D

mucccckkkk : ))

İLkİm*

MaviKuş ~
Özel üye
selammm :P
Günlüğümmmm sınav dönemi bitti denilebilir . :D ilginç atraksyon dolu final haftasıydı :)
iki gündür de uykusuzum sanırım bugün bayılabilirim :P alışmışım erken yatmaya ,unutmuşum sabahlara kadar oturmayı bi tuhaf oldum kafam hiç yerinde değil diyebilirim .şuanda felaket bir ağrı çekiyorum .
hani mıknatısla çekiyorum ben bunu iyice anladım :D ama çok riskli ,kendimi nerelerden atsam bilemedim :P
bi şekilde ben ortalığı karıştırmadan toplayabilmeliyim tabisi :P ama hasta bi insan hatta manyak hatta çılgın ve başedip sıyrılmalıyım :D inancım sonsuz tabisi başarıcam :P

şimdi gidiyorum günlüğüm bi kahvaltı edeyim ,işlerimi halledeyim . sana yine uğrarımm :P

İLkİm*

MaviKuş ~
Özel üye
.

Bİ insan bukadar mutfakta beceriksiz olabilirmiş :D yaptığım iki dandik yemek oturup yemedim dahi =LL bu yaz kesinlikle yemek pişirme konusunda uzmanlaşmalıyım yoksa aç kalıcam ilerde :D
Şu hamurişi olayındaki becerim normal yemek pişirmme konusunda da olsa iyi olucaktı :P

*Bide sabah düşünüp akşam olmadan işlerini halledebilen herbişeyden sıyrılıp ohh diyebilen biriyim çok şükür :)

Bide bide bu havalar çok sogudu ben hasta oluyorum galiba :( bugün gündüz sürekli uyudum . saat3 buçuk gibi yattım yediyi geçiyordu kalktığımda .. hasta olmuyayım yaa :(

Amcamda az önce öteki amcama gtti. artık geceleri ağrıdan hiç uyuyamıyor. sesi hiç çıkmaz olmuş . umarım iyileşebilir . bu defaki ameliyatı sıkıntılı geçmiş. gerçekten üzüldüm . umarım burdaki tedavi süreci olumlu sonuçlanır .

**güya sabah sana yazmıştım :P işte günün yarısını uyuyarak geçirmiş olsamda anlatıcak bişeyler bulabiliyorum .
şimdilik gittim :P

İLkİm*

MaviKuş ~
Özel üye
Ben nekadar mutluydum aslında .
1 aydır ses seda yoktu . en azından huzurluydum normal insanlar gibi yaşamaya başlamıştım . Ne yaptımda ben kurtulamıyorum anlamıyorum . Neden ben ??

yeni yılda tek istedğim huzurdu ama imkansız artık belkide hayatım boyunca imkansız . bu saplantılı hasta yüzünden istesemde evlenemem hayatıma birini alamam ki ben . onu geçtim insan gibi yaşama imkanım yok ki . Monoton sıkıcı dümdüz ve kontrollü bi hayatım olmak zorunda .

Geçmiş bide bir aydır susuyorum insallah sınavların iyi geçmiştir özür dilerim herşey için ama bil ölümüne seviyorum diyor dengesiz . seni bırakmıcam diyo hala .

Bugün güne kötü başlamıştım bi bıkkınlık vardızaten içimde nasip bu akşamaymış. şans eseri gördüm gelen mailleri . biri perşembe biri dün gece gelmiş . :/

Ben neyapıcam bilemiyorum . artık yaşam enerjim ve gücümde kalmadı başedemiyorum hiç bişeyle .

SAbır .. lütfen kurtulabileyim lütfen yine aileme bulaşmasın lütfen ..

İLkİm*

MaviKuş ~
Özel üye
merhaba Günlüğüm .
neredeyse birbuçuk ay olmuş. herşeyi koyverdim gitti :) olan oluyor umursamıyorum . böyle yaşamaya alışıyorum galiba .
hayat kısa . Nekadar çabuk toparlanırsak okadar verimli geçer ömür dediğimiz şey . Ve ben hayatımın iplerini elime aldım en azından aldığımı sanıyorum . biliyorum zamana ihtiyacı var herkesin . başta babamın ,annemin hatta belki kardeşimin bile . o pek bişeyin farkında olmasada . ama az kaldı . son 1 yıl :) lisedeykende hep böyle dersim üniversite bitince geçicek herşey. canımı sıkan ne olursa planlarım hep o güneydi . sabrettim ve az kaldı . şimdi önümde tek bir sınav var ve ben başarmak zorundayım . gerekirse eşşek gibi çalışmalı ama kazanmalıyım . çünkü tek bu kaldı . hepsini başardım bunuda başarabilirim . zaten sonrası çorap söküğü gibi olucak.

ilişkiler kısmına ise hiç değinmiyeyim çünkü kendimden geçtim vasat durumdaki arkadaşlarımı teselli etmekten bu günlerde yalnızlığımın yada kitaplarıma boğulamamanın yoksunluğunu yaşıyorum . tabi birde dersler başladı . artık adapte olabilmeliyim :D henüz nekadar olamamış olsamda :P başarabilmeliyim :D olsa da olmasada bir şekilde geçiyorum dersleri zaten o kısmıda bi ayrı . tam hepsinden kalıcam derken bi bakıyorum geçmişim :P azıcık ianslıyımda galiba :D

hayatımın özeti bu günlüğüm . iş ev arasında mekik dokurken şimdi okul iş ev arası mekik dokuyorum artık :)birde arada alışveriş yapıyorum :P mutluluk sebebi bişey bu :P

öpücüklere boğuyorum senii :P mucu mucuu mucuuu =*

İLkİm*

MaviKuş ~
Özel üye
heyooo :P

yahu günlük ; 'yahu ' bu ara benim dilime dolandı :D

neyse günlükk , Dün sevgili saygıdeğer en samimi arkadaşlarımdan birinin iş yerine gittim :D karşıyaka dönüşünde işte onun salona uğradım . amcamın teki geçip bana ne desin . karşıyakalı mısın izmirlimi :D abi bildiğin karşıyaka aşığı. yahu ben bugüne kadar göztepe ksk ayrımı yapmamış insanım ve bana İzmirliyim ben dedirtti :D İzmirli biri olarak bu ayrımın açık net ortasındayım ama bizzat bu soru ilk kez yöneltildi bana :D yazık olmuş gel kskllı ol diyor birde . neyse hala garipsediğim için anlatayım dedim sanada :D
hayır bir tesadüftür gidiyor bir arkadaşımda tutturmuş karşıyaka maçına gidicez . formada alıcaz ksk lı olucaksın diye :D yahu ben anlamam bu işlerden zorla 23 yıl sonra bana izmir takımı benimseticekler :D üst üste olup duruyor böyle şeyler bi şaşkınlık içindeyim açıkçası :)

Bide benim şu meşhur manyak hasta ruhlu gelmiş okulumun dibinde işe başlamış. okulumu bırakmalıyım bilemedim . hayırlısıyla bu akşam babama anlatıcam tepkiler korkutuyor okula gitmek korkutuyor . hayatıma devam edememk bunaltıyor . hani dediğim gibi defolup gidesim var buralardan . ciddi anlamda .
Hatta dün gece gidiyordum Ankaraya ve hatta posta bile koyuldu bana sen kaç Ankaraya diye . oturdum totomun üstüne kaldım burda. artık belli semtlere gitmeden hayatımı sürdüreceğim nasıl böyle hayat devam ederse artk . bir bitseydi şu okulum . Ama üniversitede ki hocalarıma Allah razı olsun yoksa devamsızlıktan kalmış olurdum şuan , sorunlarımı anlayışla karşıladıkları için çok şanslıyım aslında .

neyse bıdı bıdı daha bissürü bişiler anlatabilirm . bide böyle artık deliliğe vurdum sürekli oynuyorum gülüyorum . sonra gülerken bazen oturup ağlıyorum :D sanırım iyi değilim . ama şarkı söyleyip tepiniyorum bol bol mutsuzluğumu öfkemi nefretimi böyle boşaltmaya kendimi deşarj etmeye çalışıyorum . ee dediğimiz gibi hayat devam ediyor ve sılanın da söylediği gibi ;hayatı olduğu gibi karşılamazsan iliklemez önünüasla karşında. korkmucaksın çarpıp düşsen bile . dipçik gibi sağlam durucaksın hayatta !!
ooh bi yandanda oynayasım geliyor :D bu nasıl iştir bilemedim . Dr amcalara mı gitsem onuda bilemedim . Allahım kafayı sıyırmadan kurtar beni şuhallerden :P

İLkİm*

MaviKuş ~
Özel üye
ayh çok heyecanlıyım uzun süre sonra yarın ders çalışmak için dışarı çıkıcam :D
Allahım beni mutlu eden şeylere bak ya (!) . neyse şöyle deniz manzarasına karşı oturmak iyi gelicek bir iki saatliğinede olsa . belki sıkılgan modumdan kurtulurum .
Belki belki belki ve keşkeler şu iki haftadır yakamı bırakmıyor. kendime çok kızgınım hemde çok. ne bu böyle nasıl lise triplerindeyim yahu. enson 10. sınıfta böyle olmuştum . ve 3 yıl çekmiştim bunu . sonrası daha da felaketti . atlatmam lazım . ama evdeyim kafamı dağıtamıyorum ondan böyle oldu . geçicek . kafamın içindeki kurulduğun yerden seni defedicem . etmek zorundayım . yoksa yakında sevgili şapşal arkadaşımdan dayak yiyeceğim . bugünde git at kendini biyerden ! yeter diye çemkirdi bana :D ama geçicek :D nazımı onada yapamıyacaksam kime yapayım dimi ama :P

Birde bugün ne öğrendim benim yükselen burcum Balık mış. ve okudum evet ben . Allah ta benim cezamı vermiş hani . hayal dünyamdan kopamıyorum bi haller bi hallerdeyim çözememiştim sebebi oymuş :D

işte günlüğüm sınavımda varmış. derste çalışmam gerekiyormuş falan filan :D amaaan yapıcam bari bundan yüksek not alayım :P

öptüm kocaman kocaman =*