• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

GünLükk^m

İLkİm*

MaviKuş ~
Özel üye
buzamana kadar buraya bişey yazamdım yazmam diyede düşünüyodum ama şuan da yanımda ne kağıt nede kalem var ve bir günlüğe ihtiyacım var ..
ssana bu sayede yazmaya başladğım için k.baklma günlükcüüm ..

artık bıktım hayattan niye bilmiyorum yoruldum sanki ,bunu birine söylesem dalga geçer daha yaşın kaçki der ama öyle işte..
herşey üst üste geliyo hep öyle bi noktaya geliyorum ki seçim yapmak zorunda kalıyorum hemde herzaman buda beni yordu ,niye ben yani niye her konuda ben seçim yapıyorum ki..hayatta ummadığım şeylerin hiçde ummadığım bianda üstüste gelmesi ,bıktyım teker teker gelin lütfen..

daha açık konuşamıyacaım günlükkcüüm sen beni anlıyosun ,sonuçta forumdayız :) yeterli bukadar ..

İLkİm*

MaviKuş ~
Özel üye
moralimm düzeldi :D hayat güzel herşey yolunda canumm benm :)
ehliyetimide aldım okulun 1.dönemide bitti :) herşey iyi gidiyo..
sana yine yazarım mujuu :) :P

İLkİm*

MaviKuş ~
Özel üye
inanamazsın günlükcüğüm :) bugün hastanedeyken karşıma oturan teyze sen şu burçmusun dedi ve bana başladı anlatmaya sen şöylesin böylesin vs. diye :D şok oldum ,ama orda boş boş oturup geçireceğim 1,5 saatimde beni yalnız bırakmadığı için ona canı gönülden teşekkür ediyorum :D:D

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Biz olsak sıkıntıdan patlayıp döneriz şansa bak yaa :)

Hem hiç dinlemem günlüğünü okurum, öyle başlığa okumayın günlüğümü falan sözlerinide tınmam ona göre :D

İLkİm*

MaviKuş ~
Özel üye
buraya uğramışken sana yazmadan gitmekde olmazdı günlükcüğüm :)
bugün yine hastaneye gittim ,ama dr. amca gelmemiş tabi geri eve döndüm güzelce uyudumm :P güzel bi gündü bol bol dinlendim :)

İLkİm*

MaviKuş ~
Özel üye
günlükcüüümm :)
az önce kaplumbağm ölüyodu yada ben öyle zannettim ,terbiyesiz rezil şey yuvasından çıkmaya çalışırken ters dönmüş:) ve tabi doğal olarakda öylece kalmış..annem görmüş seslendide düzelttim.. bu aralar bi yaramazlık bi fena :) :) yerinde duramıyor :) umarım geceyi kazasız belasız bitirir :D

Apancene

Aktif
Geçmişolsun kaplumbağana evde kaplumbağa besliyorsun hee :)
bende başlıkdan dolayı baktım ayrıca yorumsuza katılıyorum, gülerek değilda