• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

GünLükk^m

İLkİm*

MaviKuş ~
Özel üye
Günlüğüüüümmmm .. çok sıkıldımmmm gelip sana yazayım bari dedim ..

günler yoğun ve yorucu geçiyor . son hazırlıklarımıda tamamladım . işim kalmadı sadece bi kuaför faslı var oda hallolur .
sonracığmaaa annem gelicekmiş pazartesi akşamı artık :P

bugün babamla akşam yemek yerken birasına sulandım :D adam alkolik ilan edicekti beni nerdeyse :D ama isteme şeklimde sorun vardı sanırsaaamm :P hadii dolduurr azcuuk bende içicem dedim adama =LL hani normalde de isterim ama bu tarz bi ilk oldu :D ve üstüne annene çekmemişsin o alkol sevmez . benim gibi de değilsin bi garipsin sen. diyerek şaşkınlığını dile getirdi :D ama cidden çok içmiyorum ,ara sıra nadir içerim . sadece arasıra canım ister ( lezzzetini seviyorum napiyiim :D )

işte yemekten sonrada geyik ysptık film izledik falan uyudu şimdi :D benimde gözlerim kapanıyor ama uyuyamıyorumda .. podooofffffff :D içim sıkıldı yaaaahuu ..

İLkİm*

MaviKuş ~
Özel üye
@MeRciMeK

dost dedğin;
Övmeli alem içinde, baş başayken sövmeli ve sen öyle güvenmelisin ki ona, övdüğünde de sövdüğünde de bunun iyilikten olduğunu bilmelisin, 'hak ettim' diyebilmelisin

dostlarla ilgili bir yazı paylaşılmış orda okurken, tabikide tüm yazanlar çok güzeldi ,bu kısmı bi ayrı beğendim ..bide bu alıntı yaptığım kısım benim dile gelmiş halim diyebiliriz :P bana sövdüğünde hak ettim diyoyum vallahi :P

iyi ki varsın cankuşummm

Düzenleyen yönetici:

İLkİm*

MaviKuş ~
Özel üye
Günlükk ümm ..

Okadar yorgunum ki anlatamam . yatsam acayip uyurum . bedenim yorgun ruhum yorgun aklım yorgun . yorgunum işte ..

yalnız başıma sessiz sedasız biyerde kalıp sadece oturmak istiyorum . pencereden dışarıyı izliyim . olmadı biraz sahilde yürüyeyim . düşüneyim ..
aslında fena bir fikirde sayılmazdeniz kenarına gidip biraz yürüyüp sonrada sınava geçerim . herzmankii gibi denize sığınmak :) bu iyi geliyor bana . . sakinleştiriyor .

aslında herşey saatler evvelki kadar kötü değil . inanıyorum düzelicekte . Üstesinden gelebilirm tamir edebilirim açtığım yarayı .. Ama yinede bi korku var içimi saran. neden bukadar korktuğumuda bilemediğim . başkalarına saçma gelebilicek bi korku ..

Hep söylediğim gibi kızdığında korkuyorum seni kızıdırmayıda seviyorum ama sen yinede çok kızma bana ,kıyama .. ben sana farklı bağlıyım sen bende ayrısın . ben ilerde yıllar yıllar sonrasında torunlarımın olduğu dönemlere bile gelsem sen hayatımda ol istiyorum . senin yerin çok ayrı sen benim için özelsin ve hep öyle kalıcaksın ..

Günlükümm görüyosun işte hissetttiklerim ortada. yine herzamanki karmakarışık dönemlerimden birindeyim . ama ne istediğimi gayet iyi biliyorum .
sonra birde sınavm var işte onada çalıştım artık kusucam bu ders notlarından . her harfini biliyorum . daha da geçemezsem intihar sebebim olucak bu ders :) bide sınava girmekten son anda vazgeçen akıllı arkadaşımı ikna etmeye çalışıyorum . ayy bide bu tiple bugün nasıl dışarı çıkıcam bilemiyorum :D okuldakileri bişekilde idare ederimde iş yeri kaldırmaz bu halimi :D
neyse ben hazırlanıyım günlük çook işim var :P mucuuu mucuuu

İLkİm*

MaviKuş ~
Özel üye
günlüğümm ben ona kıyma bize dedikçe bana arkadaşın dostun olabilirm diyor dalga geçer gibi yaa . eşşekler gibi pişmanım yaptığım şey yüzünden . bana bir kerecik kıyama ya .. bir kerecik ..

gerçekten kahroluyorum bu seviyeye getiricek bir yanlış yapmadım ben . tamam haklısın çok kızdın ki tepkindede haklısın ama bu fazla .. Nolur duy sesimi artık .. ben yapamıyorum yapamadım da denemedik mi sanki. gitmedim mi senden . başarabildim mi ?? hayır . aylar sonra yine dönmedim mi .. seni aramadım mı başkasında . sensiz mutlu olabildim mi sanki ? sen kendin şahit oldun bunlara ..

ben seninle mutluyum seninle huzurluyum .. ufak kaçamaklarla seninle geçirdiğim günlerde mutluydum . senle günler bir ayrı güzel geçiyodu . her dönüşte sensizlik daha bir acı koyuyordu . şimdi seni bukadar özlemişken sen bana bunu söylüyosun .
ben gerçekten sevdim seni . seni seviyorum ..

seni çok özlüyorum .. başkasıymışım gibi el mişim gibi davranma bana artık lütfen .. kıyma artık bana ya :( :(

İLkİm*

MaviKuş ~
Özel üye
günlüğümmm :D

ben var olmak uykusuz yine ve yeniden :D ama yine uyuyamıycam sanırım :P amcamlar geldi ankaradan ve sagolsun halletti tüm pc sorunlarımızı :D çok süper oldu :P

bu arada iki gündür düğün telaşesi derken forumada gelemedim :P ama çook güzel geçti .. kınası düğünü hepsi çok güzeldi :P birazcık buruk bi mutluluktu benim için ama ne biliyim işte garip bi duygu :D tüm olagan haller değişti şimdi çat kapı gideceğim akşamları oturacağım bi arkadaşım yok :D artık damadı aradan atmak lazım bazı günler :P şu balayı faslı geçsin yüzsüzlük edicemm =LL

neyse işte şuan ev bayagı kalabalık anca bukadarını yazabiliyorum :P sonra detaylı gelicem =LL :P

mucccckkkk :D

İLkİm*

MaviKuş ~
Özel üye
Günlükk :D

çıldırabilirim heran .. bu internet aleminin bana bu ara bi garezi var :D yaa eski facemi kapatıp bi tane yeni açıcaktım yaa :D burnumdan getirdiler =LL böyle naleeet piisss bi sistem görmedim :D
hani belki eskisini kullanmak istemiyorum . belki o mail adresi degişmeli falan filan . neden yeni bir adres alamıyorum yaa !! kaç gündür bu konuyla uğraşıyorum ama fıtık olmuş durumdayım çünkü yeni face alamıyorum .mecburen eski facemi kullanıyorum . Allahııım çıldırcamm :D

sonra işte dün amcam falan vardı :P güzel bi içki sofrası kuruldu sohbet falan derken acayip yorgundum hepten gevşetti beni :D resmen sızmışım sonrasında :P telefonumu falan duymamışım enson 2 sularında bi gözümü açtım geri uyudum =LL

Allahtan okul başlıyor artık ya kendimi dinlendiricem :D :P Yazın yorgunluğunu atıcam :P
insanlar genelde kışın yorgunluğunu atar ama ben bu yazın yorgunluğunu atmalıyım =LL :P işte tersliğim burda bile ortada :P

neysee yaaa yine çok konuştumm :P baaayyyyy :P