• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

günlükgibibişeyyazıcamşimdi

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Selam günlüğümsüm.. Gene arayı çok açtık. Nerelerdeydin dersen son iki haftamın özeti olarak bu fotoyu buraya bırakıyorum.

islemler.jpg

Yazacak çok şey var ama toparlayamıyorum, sanırım en dağınık yazın bu olacak. Başım feci ağrıyor.

Bi keresinde bana “Ben böyle biri değilim aslında ama sana nasıl yaklaşacağımı bilemedim, sen çok narinsin” demişti. Narin görünmek güzel bir şey gerçekten, insanlar senle düşünerek konuşuyor en azından. Ama ben kimsenin beni kırmasına izin vermem ki zaten. Vermem yani, biliyorsun az çok artık beni. Bütün bu dünya, insanlar; ben varken varlar. Ben yoksam onlar da yok. Mutluluğun resmi de benim, cehennemin dibinin de. Ne diye bir ademoğlunun rahatımı kaçırmasına izin vereyim? Vermem. Arada bir başım ağrır sadece, grip olurum falan.. Ama içine atmak değil bu, dışına taşmak.

Bugünkü baş ağrımın kimseyle alakası yok. Hani hiçbir şey yolunda gitmezken çabalar, tırmalar durursun ya. Sonra birden o karmaşa biter. Bir boşluk hissi.. Öyle işte.. Depresyona mı giriyorum acaba? Ay inşallah kış depresyonudur ya ilk defa başıma geliyor, çok heyecanlıyım :-)

Dışarda bunca şey olurken klavye başından, birkaç cümleyle bile keyfimi yerine getirebilen insanlar da yok değil tabi. Bu cümleyi okurken gülümseyen insana selamlar, sevgiler :)

Gene uğrarım ben buraya.. Yakında derim ama sağım solum da belli olmaz ki, bir bakmışsın yarın yokum. Öpüyorum yazılarından, hoşçakal.