günlükgibibişeyyazıcamşimdi

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Dün kendime yeni bir ütopya buldum :D

Ölmeden önce yapılacaklar listeme ekledim :) ama en sonlara ekledim nolur nolmaz :P

Bugün kursa gittim gene ama son ders hiç olmamış, yapamamışlar onu bence kaldırılsın. Yeni insanlarla tanıştık yine. Bir de kemanıma yeni susturucu aldım yoksa komşular beni evden kovdurtacak :kik Sonra da bu ülkede sanat neden ilerlemiyor işte bu yüzden.

Onun dışında pek bi hareket yok. İşimdeyim gücümdeyim. Öğrenilecek çok şey var..

assolistliğimle finalimi de yaptım kaçayım
iyi geceler günlük ;;T

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Kredim her bişeyim hesabıma yattı ayın kutsal zamanlarındayız günlük :D

gunluk.jpg

Hayat normal akışında devam ediyor.. Fazlaca normal..

Tam vizelerin sonunda kursumun da ilk kuru bitmiş olacak.. Arkadaşlarla bi Kapadokya turu yapmak istiyoruz inşallah bir aksilik çıkmaz.. Gidersek anlatırım :) Balon fiyatları uçmuş resmen.. Günlük, o balon şirketlerinde bir tanıdığın varsa ya ben gidene kadar konuş ya da sonsuza dek sessiz kal..

Neyse günlük hadi ben kaçar, sağlıcakla kal.. ;;T

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Günlük, bugün neler oldu neler ......
Telefonumla çantamı almadan avare avare çıktım evden. Ben yokken ev sahibim aramış cepten, açmayınca aşağı inmiş. Zili de açmayınca tabağı bırakmak için yedek anahtarla içeri girmiş. Çantamı, telefonu görünce herhalde bakkala gitti diye düşünmüş. Yaklaşık 4 saat kadar dönmeyince de aklı çıkmış. Kocası da gaza getirmiş kesin bakkala gitti dönerken kaçırdılar, bişey oldu kıza diye. Tövbe yarabbim nasıl komşularım varsa artık, adamın aklına ilk ne gelmiş. Bir daha hiçbir komşumla uğraşmayacağım. Ayrıca da bütün bu olanlar Müge Anlı'nın suçu, kaldırsınlar şu kadını yayından artık.

Ben o süre zarfında neler yaptım.. YGS'ye girdim...

sinav.jpg

İlginç bir deneyimdi. Sabah zar zor uyandım, afilli sınav kahvaltısı olmadan bişeyler atıştırdım, "ya sınavda lensime bişey kaçarsa, ya kör kalırsam sınavda, ya soruları göremezsem!!!" demeyip lenslerimle gittim. Bi saat kala evden çıktım, normalde bi saat kala sınav salonunda olurdum. Sıfır beklenti, azami keyif günlük.. Anılarını tazelemek isteyenler için tavsiye edebilirim. Hiçbir hazırlık yapmadım ve üstünden bu kadar zaman geçti ama hiçbir şey unutmamışım, sadece sınav pratiğimi kaybetmişim ve zamanımı iyi kullanamadım.
Çok enteresan öğrenci manzaraları vardı, arkamda oturan çocuk kendi kendine konuşuyordu, hatta bir ara bana bir şey dedi çıkarken sanırım ama tırstım bakmadım.
Sonra süper bir günün başlangıcı oldu.. Yaklaşık iki fare boyunda anca olan sıska ve inanılmaz sevimli bi köpek gördüm petshopun önünde kendi kendine oynuyordu, beni görünce boynuma atladı :D "Sennn ne salak bişeysin böyle yaaa" diye seve seve bitiremedim, bi çılgınlık yapıp eve getirmedim iyi ki :P Sonra Karşıyaka iskeleye kadar yürüdüm acayip iyi geldi.. Telefonsuz, çantasız gezmek çok keyifliymiş, daha sık yaparım ben bunu diyerekten eve vardım. Sonrasını anlattım zaten..

Haftaya da annemle babam İzmir'e gelecekmiş günlük acayip özledim çok iyi oldu :) Onlar burdayken çalışamam o yüzden vize çalışmaları başladı.. Hayırlısı bakalım :) Ben yokken buralar sana emanet artık biliyorsun.. Au revoir ;;T

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Merhaba Günlükçüğüm;

Bu ara hayat bayağı hareketli.. Sınavlar, kurslar derken mahvettim kendimi.
Garip bir durgunluk var üzerimde bir süredir. İnsanların yaptığı hiçbir acayiplik artık beni şaşırtmıyor.. Umrumda olan şeylerin sayısı gün geçtikçe azalıyor, sonum iyi değil :) Kafası karışık bir arkadaşım geçen gün muhabbet ederken "Zaman dursun istiyorum resmen. Ben kafamı toplayayım, sonra devam etsin." demişti. Aynen öyle hissediyorum.
Eskiden daha heyecanlı bi tiptim. Yolda giderken gideceğim yere hep geç kalırdım mesela çünkü etraftaki her ayrıntıyı yakalardım. Artık her yol birbirinin aynı.. Neyse ki uyku ve müzik insana güzel bir uyuşukluk hissi veriyor, içimdekileri fazla kurcalamayı sevmiyorum.
Tüm bu ruh halimin gerçekten özel bir nedeni de yok, hayatımda öyle önemli bir değişiklik olmadı. Ama büyük bir şeyin bana yaklaştığını hissediyorum. Umarım hayırlı olur..

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Selam günlük :)
Bayağı olmuş buraya uğramayalı..

Çok acayip bir hafta geçirdim, biraz buraya karalayayım dedim. Finaller biter bitmez bir arkadaşıma gittim birkaç gün kafa dağıttım, çok iyi geldi. Gerçekten de dedikleri gibi, hiç bilmediğin bir şehirde kulağında kulaklıkla insanların arasında kaybolmak çok güzelmiş ama yakın bir arkadaşınla bu şehrin manzarasına karşı çekirdek çitlemek daha güzel :)

Dün İzmir'e geldim. Bugün doktora gittim. Ameliyat bile sayılmaz küçücük bir şeydi aslında, sadece iki dakika sürdü. Ama sedyeye yattım, tepeme koca lambalardan koydular, anestezi aldım, elimin altına elektrik çapmasın diye o plakalardan koydular falan.. Aynı ameliyat gibiydi..
Bekleme odasındayken geçmişe dönüş yaşadım. Her şeyi bütün hissettirdikleriyle o günkü gibi hatırladım. Hastanelerden ne kadar nefret ettiğimi de.. Gerçekten bu kadar uzun süre boyunca doktor olmayı nasıl düşündüm bilmiyorum. Bu defter benim için sonsuza dek kapandı. Umarım hasta olarak da gitmek zorunda kalmam.

Bu arada beni bekleyen o büyük şeyin ne olduğunu da anladım. İnşallah uzun bir süre bekler ve sonra sıkılıp geldiği yere geri döner.

Fazla mı iç döktüm sanki.. Bu günlük bu kadar yetsin o zaman, ölüyorum yorgunluktan. Tekrar geldiğimde daha güzel şeyler yazacağım buraya, hoşçakal :)

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Kırıldım günlük.. ama ben daha çok kırmışım. Kırıldığım zaman çok kırıcı olabiliyorum. Her şeyi doğru söyledim, seçtiğim bütün kelimeler olması gerekenlerdi ama içim hiç rahat değil.

Bugün bizim bölümden pek muhabbetim olmayan bir kızla takıldık, tatlı kızmış aslında.. Tanımadığım insanlarla konuşasım var. İnsan sevdiği birilerine kızınca bütün tanıdıklarından soğuyor çok acayip..

Annemler de elli kere aradı aldın mı sonuçları diye, ne gamsızım var ya.. Bir ara gidip almam lazım. Bana doktor değil tatil lazım aaahh ahhh :(