günlükgibibişeyyazıcamşimdi

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Şu saatler çok tehlikeli yani dikkat et kendine günlükcüğüm :P

Ne garip gündü ya.. Çöpü atmaya çıktım dönerken komşu teyzeler seslendi gittim iki muhabbet ettik.. Sonra teyzelerden biri Bursa'daki tanınmış aile olan akrabalarının zenginliğinden bahsetmeye başladı. 19 tane daireleri varmış ama tam rakam veriyor yalnız :P Ben ne kadar uzattı yaa diye düşünüyorum tabi saf.. Bu akrabalarının mühendis bir oğulcuğu varmış işin kokusu sonradan çıktı :D Ateşte yemeğim vardı benim diyerekten kaçtım :P Şu mahalleden başıma bir iş gelmeden taşınsam ne güzel olcak valla..

Aa bir de malum hocamızla tanıştık bugün ve cevabımızı aldık.. Devam zorunluluğu yokmuş ama derste anlattığı örneklerden soracakmış yani bütün yaz burdayız.. Bunu öğrenince hemen haftasonu tatil programı yapmaya başladık tabi kızlarla :P

Bu aralar yine her yere geç kalmaya başladım günlük demek ki eski ben geri döndü geçmiş olsun :)

Yarın sabahın köründe kalkacak olan ben değilim zaten.. bir rahatlık bir sermişlik.. Kaçtım ben Bonne nuit :)

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Geçen gün Bostanlı'da arkadaşımla buluşacaktık. Ben o tarafları pek bilmediğim için otobüsten inerken bir kıza sordum. "Ben de o tarafa gidiyorum, beraber yürüyelim istersen" dedi. Birbirimize isimlerimizi sormadık, adını bilmiyorum o yüzden ama çok tatlıydı.. :) Kızıl saçlı, yeşil gözlü, en sevdiğim kız tipi :P Kemanımı sordu, bayağı ilgisini çekti. Kendisi de tasarım mezunuymuş, tekstil atölyesinden çıkmış, sırtında çantası vardı. Laf lafı açtı 10-15 dk kadar öyle konuşa konuşa yürüdük.. Öncesinde hiç tanımadığın biriyle benzer bir kafada olduğunu, aynı yollardan geçtiğini bilmek garip.. :) Konuşmamızı detaylı yazmayacağım ama burda bir izi kalsın istedim :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Mutluluk alışılmışın dışında yaşananlardır kimi zaman :) Pek olmadı ama dışarıdan bakıldığında filozofların sözleri de ilk başta dolu görünmüyor. Sözüme önyargılı yaklaşmayınız içine giriniz. :D

Pardon ya bu günlük yorum açık mıydı ? :)

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Mutluluk alışılmışın dışında yaşananlardır kimi zaman :) Pek olmadı ama dışarıdan bakıldığında filozofların sözleri de ilk başta dolu görünmüyor. Sözüme önyargılı yaklaşmayınız içine giriniz. :D

Pardon ya bu günlük yorum açık mıydı ? :)

Açık tabii ki :) Ve sana katılıyorum :) Bir söz vardı "Radyoda birden en sevdiğin şarkıya denk gelmek gibi bişey" aynen öyle bir his işte :)

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Selam günlük..
Biraz da buraya yazayım. Çok acayip hallerdeyim yine. Sabah evden çıkasım gelmiyor, çıkınca giresim. Yemek yemek istemiyorum, yemeye başlayınca mide fesadı geçiriyorum. Bazen bir enerji geliyor; her şeyi yapabilirmişim gibi, bazen de yatağımdan milim kıpırdayamıyorum. 3 gündür doğru dürüst uyumadım ki ben deliksiz uyuyan biriyimdir. Yapılan esprileri falan algılayamıyorum resmen, kafam sürekli meşgul. Bir arkadaşım "Her şeyin altından tek başına kalkamaya çalışıyorsun, paylaşmıyorsun" demişti. Ama sıkıntı paylaşıldıkça azalmaz, yok öyle bir dünya.

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Nehir'in Ice Tea ile imtihanı.. :D Litrelik şişe almıştım, imalat hatası olmuş bir türlü açamadım kapağını. Havluyla açmayı denedim olmadı, bıçakla keseyim kapağın bağlantı yerlerini dedim ama içine doğru kaynamış mı nolmuş yine açılmadı. Babamın alet çantasındaki kerpeteni denedim ama dar geldi. En sonunda şişeyi bıçakla böğründen deldim, yapacak bir şey yok.. Biraz önce içtim ve rahatladım :D Vampirli dizilerin yan etkisi işte hep bunlar :P
Vampir demişken.. o Klaus nedir öyle günlük yaa.. Damon'un kalbimdeki tahtını sallamaya başladığını hissediyorum :P
Evdeyken zaman geçmez gibi gelmişti bugün ama öğlen olmuş bile :) Günüm boşa geçmesin bir şeyler yapmak lazım..
Tekrar uğrarım ben hadi chao :)

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
"Bir nehre uzaktan bakınca insan zanneder ki tek bir akıntı var ama suya daldın mı birden fazla olduğunu anlarsın. Irmakta nice akıntı gizlidir, hepsi ahenkle ama ayrı ayrı akar."