Farz edin ki "O" Burayı Okuyacak Neler Yazmak İsterdin?

pietaS

Ben o yoldan çıktım.
Özel üye
Biri ayaklarına dünyayı serer, öteki o dünyayı başına yıkar.

Kadın kalbi dünyasını başına yıkanda en sonra o ayaklarına dünyayı seren adama gider.

Hayatımın sonu böyle olsun istemiyorum anlıyor musun?
Er ya da geç su akıp bulacak yolunu.

Orhan-38

Katılımcı

Bazen O Kadar Çok Şey Üst-Üste Gelir ki Kalakalırsın Olduğun Yerde...
Keşke Dediğin İçin, Pişmanlıklar Yaşayıp Bu Sonu Kendin Hazırladığın İçin Kendi Kendine Kızarsın...
Yıpranırsın...
Kırılırsın...
Dayanamaz Hale Gelirsin Bazen...
Bazen Nedeni Olmaz Bazı Şeylerin...
Kelimelerle Anlatmak İmkansız Bir Hal Alır Hissettiğin ve Düşündüğün Şeyleri...
Bir Şeylere Tutunma İhtiyacı Hisseder Ya İnsan, Boşluktadır, Uçurumun Kıyısından Boşluğa Bakar, Hangi Yöne Gideceğini Bilemez Ya Bazen, İşte Öyle Bir Noktadayım...
İçimin Çığlıkları Karıştı Birbirine;
Bir Tarafta Tekrar Gün Işığına Çıkmaya Çalışan Umut Çığlığı, Diğer Tarafta Derinlerdeki Umutsuz Sızıyı Atmaya Çalışırken Bocalayan Sevda Çığlığı...
İçimde ki Her Şey Birbirine Karışmış Bir Halde, Çözemiyorum...
İçimde Yiten, Bitip Giden Bir Aşkın Ayak Sesleri Var...
Korkularım Var Anlamsız Boşluklarım...
Çok Yorgun, Çok İncinmiş Hayal Kırıklıklarım Cam Kırıkları Gibi Acıtıyor Canımı...
İnsan Zamanla Yaşadıkça Anlıyor İçindeki Yangınları ve İnsan Anladığı Kadar Yanıyormuş...
Hoşçakal Aşk Mevsimim..

Orhan-38

Katılımcı
Senden öncesini yaşamamış gibi, sanki yıllardır senin gelmeni beklemiş anlamsız bir hikayeyim baştan sona…Karanlık yollara sapmamış, yüreğimi kirletmek isteyenlere yanaşmamış, ürkek bir çocuk gibi gezinmişim elim cebimde hayatı…
Bir nefes alış süresinde sevmişim seni…İçime çekmişim, her hücremde izin kalmış…!

Herşeyim sana dair olmuş, bana kalan hiçbirşey yok…Sadece adı var “ben” dediğim,içi boş olan…Ben sen olmuşum aslında, gidişinde anladım…Şimdi ne sen “eski sensin” , ne de geride bıraktığın o bildiğin benim…! Aynı olan, hiç değişmeyen tek şey benim sana olan sevgim…! Birde kenarda biriktirdiğim sitemim…!

merakettim

Homo Sapiens Sapiens
Özel üye
Burayı okuyacağını farz ettiğim kişi, sözüm sana. Sözlerimi iyi dinleyesin. Kim olduğunu bilmiyorum. Aslında var olduğunu da bilmiyorum. Bu yüzden burayı okuduğunda cevabını yazasın. Sevgiler :P