• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Farz edin ki "O" Burayı Okuyacak Neler Yazmak İsterdin?

pietaS

Ben o yoldan çıktım.
Özel üye
Aklımdan geçtiğin kadar yanımda olsaydın sanırım bu kadar yalnızlık olmazdı bu şehirde adım.

pietaS

Ben o yoldan çıktım.
Özel üye
Merak etsene beni, onca zaman sonra sorsana ne haldesin diye.
Ama sormazsın, bilirim sen bana her sevilmeyişinde ben seni seveyim diye geldin.

En kötüsü de seni sevmeyen kadınla meğer biz senden konuşmuşuz önceleri bilmeden.
Sonra içimi kemiren şüpheye uyup seni sorunca onun bocalamasından anlamalıydım.

Çok sonra anladım gerçeği ve sessizce uzaklaştım. Bir kere daha neden diye sormadın ya işte ondan da anladım.
Yoktu değerim gözünde.

Düşününce seni sadece takıntı ettiğimi anlıyorum. Anlamamı sağlayan kişi de yok yanımda.

Yakınılır derece yalnız olsam bile rahatım ben.

Yok yok iyi ki okuma ihtimalin yok kendini yine birşey sanardın hiç yoktan...

pietaS

Ben o yoldan çıktım.
Özel üye
Sen sevmeyi, içinde sadece senin ve sevdiğin kadının yaşayabileceği buzdan kalede olmak sanıyorsun.
Oysa, sen onu sevginle ısıttığını sanarken içi üşür onun. Eğer sevdiğinin güneşe ihtiyacı varsa izin ver gitsin.
Çünkü gerçek aşk bencil değildir; onun iyiliği için kendi saadetinden üstelik iyilik dilekleriyle vazgeçmektir.

Araf

İstemeden Kirleniyor İnsan.
Özel üye
Senden yana olanlarında, sana karşı olanların da bir değeri yok,seni anlamadıkça.

Araf

İstemeden Kirleniyor İnsan.
Özel üye

.​
Her şey bitiyor.Sonra bi şarkı açıyorsun.İşte o bitmek bilmiyor.Senin gibi.Sana benziyor​

.​

Son düzenleme: