Erkeklerde KÜpe

kelebek

-ütopik-
V.I.P
ResizeImage.asp

Kötü mü? Bence yakışmış :)

zeka küpü

Katılımcı
Yorumların hepsini okumadım belki yazılmıştır söylediklerim ..
Kesinlikle takmamaları gerektiği kanısındayım ve bu konuya her alanda cevap verebilirim..
Bir ayette ' kadına benzeyen erkek veya erkeğe benzeyen kadın bizden değildir ' cümlesi geçiyor.. küpenin bayanlara ait bir takı olduğunu bilmem belirtmeme gerek var mı!
Yakışıp yakışmamasına gelince, yakışmıyor gerçekten küpeli bir erkeği görünce mini eteğini giymeği unutmuş gibi bir his doğar içime her nedense..

eFSaNe_KaRTaL

| çArŞı |
Özel üye
Yorumların hepsini okumadım belki yazılmıştır söylediklerim ..
Kesinlikle takmamaları gerektiği kanısındayım ve bu konuya her alanda cevap verebilirim..
Bir ayette ' kadına benzeyen erkek veya erkeğe benzeyen kadın bizden değildir ' cümlesi geçiyor.. küpenin bayanlara ait bir takı olduğunu bilmem belirtmeme gerek var mı!
Yakışıp yakışmamasına gelince, yakışmıyor gerçekten küpeli bir erkeği görünce mini eteğini giymeği unutmuş gibi bir his doğar içime her nedense..

BuDuR...:D:D

cR0spéR

Katılımcı
Evet arkadaşLar ben bugun kulağımı deldirdim Kimine Göre erkek adama küpe Takmak yakışmaz diye bir istisna var. Ama Sunuda Unutmayalım Yavuz Sultan Selimde Bir erkekti Diyeceksinizki onun Hikayesi farklı. Yavuz sultan selimin küpe takma nedeni bende biliyorum.

Evet Buu konuyu Tartışmaya Acıyorum. şimdiden teşşekürler