• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Erkek modasında ceket öne çıkıyor

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Önümüzdeki aylarda erkek modasının en önemli öğesi ceket olacak. Ceket ve pantolonlarda dar kesimler ağır basacak. Önde gelen renkler ise tarçın tonları ve kırmızı

Yeni sezon başlarken erkek modasına da göz atalım... 2004-2005 sonbahar-kış sezonu için düzenlenen Milano ve Paris'teki defilelerde rafine bir şıklık sergilendi. 80'lerin sonlarında yavaş yavaş yok olmaya başlayan "tek moda" ve onun uyarlamasından çok uzak ve çeşitlilik arz eden defileler söz konusuydu.
Tasarımcıların kendi tarzlarına göre çeşitlendirdikleri temalardan bir kısmı çılgınca salınırken bir kısmı ise (Jill Sander gibi) minimalizme geri dönüşü yansıtmış. Tom Ford'un Gucci'den ayrılmadan önce hazırladığı koleksiyonda oldukça duygusal davrandığı görülüyor. Tamamen üste oturan ceket kalıpları, sigaret (dar ve düz) pantolonlar daha çok 70'lerin şıklığını yansıtıyor. İster İngiliz ister İtalyan tarzı olsun "Tailored" denilen, "sipariş üzerine yapılmış" mükemmelliğini anımsatan ceket ve pantolonlarda bordo, siyah, beyaz ve mavinin tonları kullanılmış. 70'lerin James Bond karakterlerini andıran mankenler podyuma ellerinde kristal viski kadehleriyle çıktılar. Saten ve tafta ceketler de oldukça şıktı.
 

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Valla ben anlamam modadan felan ben sahsen üzerime ne yakisiyorsa onu giyerim :)))))))) moda olmus ne fark ederki uzerime giyince yakismayinca ;)
 
Top