Kimini kaşından kimini gözünden Peki sizi favoriniz erkek hangisi?

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri

Kimini kaşından kimini gözünden! Bazı erkekleri ise kullandığı aksesuarlardan, gittiği mekanlardan, bindiği otomobil markasından tanırsınız. Tanırsınız değil mi? Belki bu kelime biraz iddialı kaçabilir fakat en azından belli bir düşünceye sahip olursunuz. Peki hangi burç olduğu konusunda bir fikir yürütebilir misiniz? İşte burcunu detaylarda gizleyen 3 erkek tipi. Peki sizi favoriniz hangisi?​

Pahalı Saatler Kullanan Boğa, Aslan Oğlak Erkeği

Biri Rolex’ten mi bahsetti? Bu tür erkekler gücünü ve parasını göstermek için aslında pek çaba sarf etmez. Kalın bileklerine taktıkları pahalı marka saatlerle hem kaliteye ne kadar önem verdiklerini hem de derinlerde yatan güçlerini dışa vururlar. Hayata karşı duruşlarını, sert ve kararlı yanlarını tek bir aksesuarla özetleyebilirler. Tıpkı Boğa, Aslan ve Oğlak erkekleri gibi biraz da görünüşe önem verir, lükse olan düşkünlüklerini belirtirler.

Kirli Sakal Bırakan Yay, İkizler, Kova, Koç Erkeği

Rahatlık, başına buyrukluk, biraz da savrukluk! Sizde de aynı hisleri uyandırmıyor mu kirli sakal bırakan erkekler? Rahatlığına düşkün, salaş dolaşmayı pek severler. Kafalarına estiği gibi hareket edip cool tavırlarıyla çevresindeki kadınları etkilerler. İletişim yetenekleri güçlü olduğu gibi canları sıkılınca anında muhabbeti kesebilirler. Zorlamaya gelmez, özgürlüklerini pek bir önemserler. Baskıya gelemeyen bir Kova, hayatı gelişine yaşayan bir Yay, bildiğini okuyan bir Koç ya da yerinde duramayan bir İkizler erkeği olduklarını aslında kirli sakallarıyla belli ederler.

Etkileyici Parfüm Seçimleriyle Akrep, Terazi, Başak Erkeği

Aslında tüm havasını, kokusunu etrafa yaymak isteyen bu erkekler bir bakıma da kadınlara karşı gardını alıyor, işini şansa bırakmıyor. Yoğun ve kendilerine has kokular seçerek karşısındaki insanı ilk andan etkilemeyi başarıyor. Gözü kara bir kazanova potansiyeli taşısalar da bir yandan da kişisel bakımlarına ne kadar önem verdiklerini gösteriyorlar. Kendine bakan Teraziler, silahını vücudunda taşıyan Akrepler, seçici yapılarıyla Başaklar gibi tercihlerini etkileyici kokulardan yana kullanıyorlar.

Yaşanmışlığı Olan Parça Seçimleriyle Yengeç ve Balıklar

Belki bir aile yadigarı, belki de ikinci el dükkandan alınmış bir çanta. Kullandıkları parçaların geçmişle olan bağlantısını seven, kullandığı aksesuarlarla bile arasında bir bağ oluşturan bu erkek tiplerinde duygusallık biraz ağır basan taraf oluyor. Verdikleri ya da aldıkları hediyelere büyük anlamlar yüklüyor; naif Balıklar, merhametli Yengeçler gibi kişiliklerini giydikleriyle dahi belli ediyorlar.
 
Benzer Konular Başlık Forum Cevap Tarih
can yürek Kimini anasi yok kimini babası yok Can Yürek 0

Top