• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf oylamasi başladı  BURADAN  En güzel Yapay Zeka resmini seçiyoruz

KIŞLIK ERKEK GÖMLEK PANTOLON KOMBİNLERİ NASIL YAPILIR?

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE

Erkek gömlek pantolon kombinleri için kış aylarının kurtarıcı ikilisi desek çok da abartmış sayılmayız! Hem spor hem de klasik tarzı tercih eden erkekler için en vazgeçilmez kıyafet kombinleri arasında yer alan erkek gömlek pantolon kombinlerini yaparken ister gömleklerinizle jean’lerinizi bir araya getirebilir isterseniz de kumaş pantolonlarınızı kombinleyebilirsiniz. Peki iş yerinde, özel buluşmalarda, davetlerde ve daha birçok etkinlikte kullanabileceğiniz kışlık erkek gömlek pantolon kombinleri nasıl yapılır?​


Ne giyeceğinize karar veremediğiniz zamanlarda yardıma hazır erkek gömlek pantolon kombinleri ile zamandan tasarruf edebilirsiniz. Kışın gömlek ve pantolon ile yapacağınız kombinlerle siz de cool tavrınızı ortaya koyarak stilinizi konuşturabilirsiniz. Peki kışlık erkek gömlek pantolon kombinleri nasıl yapılır?
Gömlek ve pantolonlarınızı eşleştirirken aralarındaki uyuma dikkat edebilirsiniz. Örneğin; spor kesim bir pantolon giyecekseniz, üzerine slim fit erkek gömlek modellerini tercih edebilirsiniz. Klasik ve kot pantolonlarınızla düz ya da çizgili erkek gömlek modellerini kullanabilirsiniz.

Erkek Gömlek Tişört Kombinleri​


Kışın ne giyeceğinize karar veremediğiniz zamanlarda pantolonların üzerine farklı gömlek çeşitlerini tercih ederek Pratik çözümler üretebileceğinizden bahsetmiştik. Peki erkek gömlek içine ne giyilir? Spor bir görünüme sahip olmak istiyorsanız, gömleğinizin içine basic tişörtler giyerek cool bir görünüm elde edebilirsiniz. İster düz ister çizgili erkek gömlek modelleriyle birlikte kullanabileceğiniz tişörtler ile havalı bir görünüm yaratabilirsiniz. Peki karizmatik stilinizi ortaya koyacak erkek gömlek tişört kombinleri nasıl yapılır?

Erkek gömlek tişört kombinlerindeki en önemli detay, desenler arasında oluşturulan dengedir. Eğer çizgili gömlek giyiyorsanız, gömleğinizin içine seçtiğiniz tişörtün düz olmasına dikkat edebilirsiniz. Desenli tişört giyecekseniz, düz erkek gömlek modellerini tercih edebilirsiniz. Kombininize güçlü detaylar eklemek için ince zincir kolyelerle iş birliği yapabilirsiniz.

Erkek gömlek tişört kombinleri bunlarla sınırlı değil. Gömlek ve tişörtlerinizi eşleştirirken zıt renklerin uyumundan da faydalanabilirsiniz. Beyaz basic tişörtler tüm renk ve desenlerle uyum sağlayabileceği gibi siyah tişörtün üzerine bordo ya da mavi erkek gömlek modellerini tercih ederek çarpıcı görünümler elde edebilirsiniz. Serin havalarda omuzlarınıza bir sweat alabilir, rahat bir postal ile kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Oduncu Gömlek Kombinleri​


Kışlık erkek gömlek pantolon kombinlerinden bahsediyorsak, oduncu gömlek kombinlerini es geçmek olmaz. Erkek oduncu gömlek kombinleri ile cool bir görünüm elde edebilir, aynı zamanda rahat ve şık bir kış geçirebilirsiniz. Peki sizi hem kışın soğuğundan koruyacak hem de retro bir görünüme kavuşmanızı sağlayacak erkek oduncu gömlek kombinleri nasıl yapılır? Oduncu gömlek altına ne giyilir?

Mazisi eskiye dayanan oduncu gömlek modelleri, günümüzde de en çok tercih edilen ikonik parçalar arasında üst sıralarda yerini alıyor. Oversize oduncu gömlek modelleri moda trendleri arasında önlenemez yükselişini sürdürürken, siz de bu trende dahil olarak sokak modasının nabzını tutabilirsiniz. Peki oduncu gömlek kombinleri nasıl yapılır? Erkek oduncu gömlek modellerini chino pantolon veya jean’lerle bir araya getirerek şık kombinler oluşturabilirsiniz. Kırmızı veya siyah oduncu gömlek modellerinin içine beyaz basic tişörtler giyebilir, üzerinize balıkçı yaka desensiz bir kazak alarak sade ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Ayrıca onu belinize bağlayarak bir aksesuar gibi konumlandırabilir, yaratıclığınıza vurgu yapabilirsiniz.

Oduncu gömlek kombinleri nasıl yapılır sorusunun yanıtları bunlarla sınırlı değil. Göz alıcı bir görünüm için gri ekoseli oduncu gömlek modelleriyle beyaz basic tişörtlerinizi bir araya getirebilir, altına siyah kot pantolon giyerek kış temasına uygun bir kombin yaratabilirsiniz. Bileğinizi saran bir botla görünümünüzü tamamlayabilirsiniz.

Erkek Beyaz Gömlek Pantolon Kombinleri​


Özel günlerin kurtarıcısı olan erkek beyaz gömlek pantolon kombinleri ile size gündüzden geceye taşıyacak kombinler yapabilir, girdiğiniz her ortamda tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Peki hem klasik hem de spor bir görünüm elde etmek isteyenler için ideal olan erkek beyaz gömlek pantolon kombinleri nasıl yapılır?

Her mevsimde ve ortamda kullanabileceğiniz erkek beyaz gömlek pantolon kombinlerini yapmak sandığınız kadar zor değil. Erkek gömlek beyaz rengi, tüm renklerle uyum sağlayacağından siz de tarzınıza ve gideceğiniz yerin konseptine göre farklı kombinler oluşturabilirsiniz. Klasik bir görünüm elde etmek istiyorsanız, klasik kesim beyaz erkek gömlek modelleri ile kumaş pantolonlarınızı bir araya getirebilir, toplantılarda ve iş yerinde kullanabileceğiniz bir kombin yaratabilirsiniz. Gömleğinizin üzerine düz ya da mavi çizgili kravat modelleri takarak görünümünüzü renklendirebilirsiniz.

Çizgili beyaz gömlek, kareli beyaz gömlek ve puantiyeli beyaz gömlek modelleriyle jean’lerinizi bir araya getirerek casual ve sportif kombinlere imza atabilirsiniz. Gömleğinizin üzerine siyah, kahve, lacivert ve haki blazer ceket giyebilir, boynunuza şık bir şal bağlayarak hem sizi kışın soğuğundan koruyacak hem de havalı tarzınızı ortaya koyacak kombinler oluşturabilirsiniz.

Erkek Gömlek Kazak Kombinleri​


Kışın favorileri arasına girebilecek diğer bir kombin de erkek gömlek kazak kombinleridir diyebiliriz. Son zamanların trendleri arasında yer alan erkek triko kazaklarla çeşitli erkek gömlek modellerini kombinleyerek rahat ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Peki erkek gömlek kazak kombinleri nasıl yapılır?

Erkek kazak modellerinin içine hemen hemen tüm erkek gömlek modellerini kullanabilirsiniz. Gömlek ve kazaklarınızı eşleştirirken renklerin ve desenlerin uyumuna dikkat edebilirsiniz. Düz haki, lacivert veya gri rengindeki bisiklet yaka kazakların içine çizgili erkek gömlek modellerini tercih edebilir, kombininizi keten veya kot pantolonlarla tamamlayarak casual bir tarz elde edebilirsiniz.

Erkek gömlek kazak kombinlerinizi oluştururken tonsürton veya kontrast oluşturan renkleri bir araya getirerek çarpıcı ve uyumlu bir görünüm elde edebilirsiniz. Lacivert kazaklarınızın içine mavi erkek gömlek modellerini tercih edebilir ya da beyaz erkek gömleklerinizin üzerine kırmızı kazaklar giyerek çarpıcı bir görünüm yaratabilirsiniz. Klasik bir görünüm için bu kombinin altına kumaş pantolon giyebilirsiniz.
 
Top