Erkek arkadaşınızın düşük bel pantolon giymesi sizin için fark eder mi?

Erkek arkadaşınızın düşük bel pantolon giymesi sizin için fark eder mi?

• giymesede olur kız gibi duruyor

Oy: 0 0.0%
  • o dakka ayrılırım

• giysin hep düşük bel panltolonları ben seçerim

• Toplam katılan
    11

BeReNN

Alyam?
Özel üye
ya yakısana bıse demedım sema sadece gerektıgı sekılde gıysınler yanı serserı gıbı deıl gıyımden gıyıme fark eder kupelı boyalı sac sonra uzun ense sekıllı fonler dusuk bel yırtık vs hıpacı gomlek gıbı sence ne dusunursun ıyı bıle olsa dısardan gozukende onemlıdır bızım orda olelerıne soverlerdı ..

Senin orda kullandığın kelimeye takıldım bir önceki yorumunda ahlakı olan giyermi yani o kelime yanlış bana göre bana görede erkek küpe takmasın kaş almasın vesayre ama düşük bel pantalon yadırganmaz bence ahlaklada alakası yoktur aslında öbürlerinde ahlakla alakası yok..

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Senin orda kullandığın kelimeye takıldım bir önceki yorumunda ahlakı olan giyermi yani o kelime yanlış bana göre bana görede erkek küpe takmasın kaş almasın vesayre ama düşük bel pantalon yadırganmaz bence ahlaklada alakası yoktur aslında öbürlerinde ahlakla alakası yok..

berene katılıyorum..

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Konu bayanlar için açılmış ama ben de birkaç şey söylemek istiyorum. İnsanlara bakış açımı kökten değiştiren bir olay yaşadım. Uzun bir hikaye özetlemeye çalışayım.

20 yaşında ilk arabamı almıştım. O yaşta arabam oldu ama çok öncesinden şoförlüğüm vardı. Hatanın bende olmadığı bir durumda bir çocuğa çarptım. Ama arabayı alışımın daha 3. günü olduğu için tüm hata bana yüklendi. Neyse bunlar detay. Ordu'ya, oradan da Giresun'a götürdük çocuğu. 15 gün kadar kaldık hastanede hiç ayrılmadım komadaki çocuğun başından.

Hastanedeki 3. gündü sanırım 0 negatif kana ihtiyaç oldu. Tam fındık zamanı ve insanlar bizim karadenizde bu dönemde şehirlerden köylere çekilirler. Belediyeden 4 saat boyunca anons yaptırdım, tüm taksicileri dolaştım (taksicilerde listesi var bu adamların haberiniz olsun :)) yok yok yok. Ya çcocuk elimizden uçacak öyle bir psikolojiyi yaşamadan asla anlayamazsınız ve tüm herkes tüm süçü bende görüyo.

Bulamadık 0 negatif kanı. Oradan askeri birliğe gittim orada bir komutan sağolsun çok ilgilendi ama orada da bulamadık. Tam oradan ayrılmak üzere iken belediyeden telefon geldi kan bulunduğuna dair. Ya inanılmaz bir sevinçle hemen belediyeye döndüm. Tam o anons yapılan yere geçiyorum...

devamı var teneffüs zili çaldı :D

Mod-53

Uzaklardayım
Özel üye
tamam siz haklısınız dıyorum solemek ıstedıgımı anlatamadım ben .. nasıl gıyınırsenız gıyının ama ınsan olun .. yeter bişe demedim .. bızım oralarda olelerıne .... neysee bende kımseye bişey demedım kım ne gıyerse gıysın canımm .. sonuçta seven ole sevıyor .. bizene ..

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Konunun devamını anlatıyorum :)

Sadece bir kişi oturuyor orada ama o dönemin en uç giyinenlerinden bir tip. Yırtık blucin askılı atlet modası yaşanıyo o dönemlerde. Tabii onun kan verecek bir tip olduğuna dair en küçük bir izlenimim olmadığı için şöyle bir iğreti ile bakıp geçtim yanından ve anons yapan adama sordum Kİm kan verecek? diye. Bu arkadaş diye cevap verdi.

Tabii işin içinde olunca öğreniyosunuz herşeyi. Kanın para ile satıldığını da öğrenmiştim araştırırken ve o günlerde araddığım kan fiyatları 10 milyonlira cavarında imiş. Ben 50 milyon hazırladım. İçimden zaten paracı bir tip falana diyorum. Hadi gidelim halledelim şu işi dedim iplemez tavırla. Atladık gittik hastaneye kan verildi çıkışta yakaladım.

Sağıl birader al şu da paran dedim 50 milyonu uzattım. Ya olur mu öyle şey ben para için yapmadım falan deyince ben daha çok istediğini düşünüp "ne kadar istiyosun?" diye insani duygulardan çoook uzak bir soru yönelttim.

Herkesin utandığı anlar oluyor ya. Elimi tutup para ile birlikte kapattı, kardeşim insanlık ölmedi daha dedi. Yarısını bari al dedim ama güldü sadece.

Neyse Giresun'daki devlet hastanesini belki bilenler vardır şehirden epeyce yukarıda dağın yamacında. Dolmuşlarla veya özel araba ile gidilebiliyor. Bari gidip taksi tutup göndereyim dedim ama binmedi. Dolmuşlar var ne gereği var ki, hastanız var paraya ihtiyacınız olur gereksiz olur taksi deyip dolmuşa atladı. Şoförün yanına dolaşıp dolmuş parasını veriyodum ki yine gördü ve şoföre aldırmadı parayı.

O gün insanlığın görünümle alakasını olmadığını öğretti bu genç arkadaş bana. İnsanlık yüreğinde insanların. O gün bugündür yok omu giymiş, yok o küpe takmış bırakın eleştirmeyi içlerinde ukde bırakmadıkları için takdir bile ediyorum. Yeri geldiğinde de bu durumu savunuyorum.

Sadece bu olay değil. Gölcük depreminde de 3 gün sonra oradaydım. Organize olup o apartman yığınlarının içinden insanları canla başla, elleriyle tırnaklarıyla çıkardıklarına ben şahit oldum. O klasik giyimli tipler, resmi tipler inanın birbirileri ile iletişim bile kuramıyodu.

Siz siz olun boşverin insanların ne giydiğini, nasıl davrandığını, onların yüreklerini görmeye çalışın güzellik orada gerisi boş işler fena şekilde yanıltır sizi dış görünüş.

Ne demiştik biz işimize bakalım :D

O yüzden düşük pantolon olayına evet diyorum ben :D:D

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Tabikide giyimle özdeşleştirilmez.
Düşük bel giydi diye yada ne bileyim küpe taktı diye kötü biri olduğu anlamına gelmez.
Sadece yakışmıyor erkeklere o kadar :) Yoksa insani açıdan kötü olduklarını asla iddia etmem
Ki eskiden bende büyük konuşanlardandım, uzun saçı ve küpeyi erkeğe yakıştıramazdım
Ama gün oldu ki, biraz uzun saçlı ve zaman zaman küpe takan birini sevdim:)

yani ne oldum değil , ne olacağım demeli her zaman :)