• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

çerez oyun

e-PaCk

Forum Gururu
Çerez oyun neden paralı? beleş olsa daha çok ilgi çeker diye düşünüyorum.. benim çekti mesela ama beleş sandığım için çekmişti:P
ya da belli günlerde bazı oyunlar bedava olsun maksat milletin ayağı alışşsın ben de o zamana kadar para kazanırım(biraz çıkarcı bi istek farkındayım ama bi yerde kişinin çıkarlarını gözetlemesi gerek diye düşünüyorum)
:)

e-PaCk

Forum Gururu
sorunun bu kadar çabuk çözüleceğini bilseydim daha önce açardım başlığı biraz tereddüt etmiştim açıkçası kimse ilgilenmez diye :)
teşekkürler mahçup ettiniz beni:)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
e-Pack sadece amacımız üyelerimizin biraz paylaşım yapmasını sağlamak amacımız. Yoksa gerçekten CTL dediğin nedir ki? Sanal bir uygulama. Örneğin Atatürk bölümüne bir konu bile açsanız 100 CTL hemen hesabınızda oluyor. Ya da Biyografi bölümüne 50 CTL ve Oteller bölümüne açılan konu 75 CTL. Bu kadar kolay kazanılıyor yani. Sadece birazcık paylaşım hepsi bu...

bende bu CTL ler ne işe yarıyo diyordum.. hediye verilirken kullanılacagını tahmin etmiştim ama oyunda harcanacağını hiçç düşünmemiştim :D gittii gittii gitttiiiiiiiii :P
arastırmacı gazeteci olucam paylaşım yapıp para kazanmak için, mesleğimden feragat ediyorum :D