Çağlanın Günlüğü

Papatya

V.I.P
V.I.P
Allah analı babalı büyütsün ablacım. Kendi gibi güzel bir ömrü olur inşAllah. Bir gün Sahra ve Arazın çocukları ile oynadıkları günü görürüz inşAllah. :) Rabbim isteyen herkese nasip etsin evlat sahibi olmayı.

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
oo maaşallah maaşallah hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün inş :)
Aminnn cümlenin evladını inşallah.
Dayısının bitanesi ya, Allah analı babalı koskocaman mutlu bir ömür nasip etsin... Çok çok çok sevindim canom. :)
Dayısının öpüyor elinden maviş. :)Aminnn inşallah cümleyle birlikte.
Allah analı babalı büyütsün ablacım. Kendi gibi güzel bir ömrü olur inşAllah. Bir gün Sahra ve Arazın çocukları ile oynadıkları günü görürüz inşAllah. :) Rabbim isteyen herkese nasip etsin evlat sahibi olmayı.
Canımsın:) aminnn. İnşallah rabbim sanada bu duyguyu yaşatır tez zamanda. :) Evet forumun bebekleri birlikte olacaklar inşallah.
Rabbim analı babalı sağlıklı büyütsün inşallah ablacım. Mutlu, sağlıklı, bahtı açık bir ömür nasip etsin rabbim :)
Aminnn. Gülüm sendende güzel haberler bekliyorum. Rabbim önce mutlu bir yuva sonra güzel evlatlar nasip etsin. ;)

Selim C.

Selim Selimovic
Çağla Abla, Allah analı babalı büyütsün ya.. :)

Hayırlı ve huzurlu, uzun bi ömrü olur İnşallah.. :)

huzur.jpg

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Ne yaşayacağımızı nasıl yaşayacağımızı bilmeden yaşıyoruz her gelen günü. Acıda bize mutlulukta. Bu iki duygu karışıveriyor bazen. Bu kadar yeter bu konuda detay üzüyor üstün körü geçiyorum o yüzden.

Okula gelelim 4. sınıf güzüde bitirdik. Bitirdik derken iki kişiyle bitirdik. Kızım dünyam geldi bu dönem zorlandım ama bitti hemde yine iyi notlarla. Darısı bahara.Kızımla okuyoruz. Bana bazen ters bakıyor ama az kaldı diyorum bu dönem son kızım diyorum gülücüğü atıyor.Baharıda geçtikmi okul biter inşallah. ;)