• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Aslı'nın Günlüğü

Aslı'nın Günlüğü nü Nasıl Paylaşayım ?

• Her Gün Bir Bölümünü Paylaş

Oy: 9 100.0%
  • Bütün Bölümleri Tek Seferde Paylaş

Oy: 0 0.0%

• Toplam katılan
    9

LâL

ღ GALATASARAY ღ
Evet Arkadaşlar Aslı Adında Bir Genç Kızımız ve Bu Kızımızın Duygusal Bir Günlüğü Var . Belki Çeşitli Yerlerde Okumuşsunuzdur . Okumayanlar veya Tekrar Okumak İsteyenler İçin Forumumuzda da Olsun İstedim :)
Ama Şu Konuda Karar Veremedim :

- Her Gün Bir Bölümünü mü Paylaşsam ?
- Yoksa Bütün Bölümleri Tek Seferde mi Paylaşsam ?

Seçim Sizin :) Oylarınızı Bekliyorum

LâL

ღ GALATASARAY ღ

1. Bölüm

Almanya / Berlin

Çok mutsuzum..
Bugün yine onu gördüm, yanımdan geçti ve hiç bakmadı bana.
İçim o kadar acıdı ki ama alışmıştım, sevmiyordu beni, sevdiğimi de bilmiyordu.
Söyleyemiyordum.. tepkisinden korkuyordum ya bağırıp çağırsaydı?
Dayanamazdım, yıkılırdım!
Zaten arkadaşları yanındaydı onlarla beraber konuşup gülüyorlardı, ah bide onun o gülüşü yok mu, o kadar güzel, o kadar içten geliyordu ki. Bi an ben bile bütün acıları unutup gülüşünde boğuldum.. Her gün gördüğüm halde yinede çok özlüyorum, seviyorum.. çok seviyorum..
10 sene geçti aradan 18 yaşındayım şimdi, hala söyleyemedim.. oysaki içimden onu ne kadar sevdiğimi haykırmak geçiyordu onu her görüşümde, gözlerinin içine bakıp ona aşkımı itiraf etmek tek isteğimdi, olmadı yapamadım işte..

Bu günümde onsuz geçti, her günüm onsuz geçecek biliyorum o hiç bilmeyecek ona karşı hissettiklerimi.. sevmeyecek beni.

Onu gördükten sonra eve gelip hemen odama çıktım ve hıçkıra hıçkıra ağladım, yastığımın altındaki küçüklük fotoğrafımızı çıkarıp baktım bir tek o resim beni mutlu ediyordu, çünkü orada bana sarılıyordu, 8 yaşındaydık çok iyi arkadaştık, şimdi ise o arkadaşlıktan bir eser kalmamıştı.

Sevgili günlük ben şimdi gitmeliyim annem yanıma geldi ve Berkay'in anneannesine gideceğimizi, hazırlanmamı söyledi .

ÇOK MUTLUYUM ! onu yine göreceğim...