• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Çağlanın Günlüğü

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Cüğüm gelin olmak zor zanaat vesselam. İşler güçler yoğun kızçem bi taraftan gelin olmanın verdiği yük bi taraftan yorgunum dostlarım yorgunum söylüyorum günlerdir.
Hayatı burada bu zamanda kayısıya bağlamışlar. Topla islimle ser. su çektir topla pırtlat bir aylık süreç böyle devam ediyor. Neyseki son 3 gün. Evini özledim ?

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Vay be kızçemim 1,yaşına günler kaldı. Kuzumu kucağıma alışımı hiç.unutmayacağım. O nasıl bir duyguydu öyle Allahım sözler anlamsız kalıyor. Rabbim isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın inşallah.,Şimdi koca kız olmuş,gibi bir eda bir naz aldı başını gidiyor. Akıl küpü maaşallah,sünger gibi emiyor beyne depoluyor ve çok geçmeden geri iade ediyor. Offf totişim benim senin o,"Annem"diyen dilini seveyim. Seni verene kurban olayım.

Ahanda duygu patlamasına ramak kaldı bu saatte hemde. Neyseee kısa kesip patlama yaşamayayım bari çiğim gelirim yine. see you??