bir itiraf

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
cebur abiii harikasın yaa başka hiç bi şey diyemiyorum valla benim bile gözlerim doldu düşün ki eşin görse bu itirafını nasıl olur...:)bu itirafın için sana teşekkür ediyor eşine de ne şanslıymış diyip noktalıyorum:).

Sürgün Sevdam

Özel Üye
Özel üye
:) belli ayni fikirde olmadiginiz :) gercekcekleri dile getirdim sadece demek istediniz sanirim ama yinede biraz acimasiz demiyelimde o zaman ben lafimi ortaya attim alan alsin almayanada haksizlik olmasin diyelim desek uygun olurmuydu acaba :)

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
bence eve getirdiğim 1 demet gül değil eve sağ salim gelmem onun için daha önemlidir ama sırf sana inat olsun götüreceğim ben o çiçekleri . hırs yaptırdın bana şimdi bak . :)

dimi yani ... efendi efendi burda itiraf etmişim kardeşlerim kankalarım okumuş .hatta gözümü karartmışım 81.563 üyesi olan bir foruma yazıvermişim . daha ne yapayım

töbü töbü hemen yazıyorum . akşamada imam bayıldı yerim heralde .

zeynoo desteklediğin için tşk.

ya bunu bana inat olsun diye degil icinden geliyorsa yapmalisin inat icin o goturdugun cicegin hic bir anlami kalmaz ....

sag selim konusuna gelince o farkli bir konu tek es icin gecerli degil bu butun sevdiklerin gecerli birsey ama cicek ve bir seni seviyorum demek cok seyler degistire bilir :)))

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Okuduklarıma inanamıyor değilim :) Çok güzel ifade etmişsin Cebur her ne kadar çiçeklerin elinde kaçacak gibi duran bir kişilik olsam da anlayabiliyorum :) Biz Türk erkekleri başkayız yaaaaa :)

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Okuduklarıma inanamıyor değilim :) Çok güzel ifade etmişsin Cebur her ne kadar çiçeklerin elinde kaçacak gibi duran bir kişilik olsam da anlayabiliyorum :) Biz Türk erkekleri başkayız yaaaaa :)

evet iste bizim turk erkeklerin tek ozeligi bu bulunmaz hint kumasi misali :)))))

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Siz Türk erkekleri yüreginizdedir sevginiz gösteremezsiniz istesenide örnek babam abim kardeşim o kadar güzel yürekleri vardırki ama durup dururkende gelip seni seviyorum demezler ama bir canım sıkılmaya görsün onlardan daha şefkatlisi yoktur canlarım onlar benim gösterişteki sevgilerini istemem onların bir bakışı yeter:)

Suskun

V.I.P
V.I.P
Cebur tam kazaksın:) bencede bu itirafını duymasın görmesin şımarır yoksa.

(Ceburcuğum yengesinin 1- 1- 1- 1-1-1-1-1 tanesi ev telini özelden yazarmısın bana:):D)

Paradoks

... Elif ...
Özel üye
Ay bence çok romantik
bazı erkekler oluyorki sevdiğini her dakika dile getiriyor bence bu çok aptalça oluyor
Sevdiğini göstermemek iyidir =)) ama arada bir unutturmamaktta lazım
Mutluluklar dilerim =)) hep böyle mutlu olursunuz inş.

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
ben evleneli 22 sene oldu benim esimde öyle gül felan almaz cebur gibi deyim dusun cede :)) ama sözlendigimizde 1 tane istanbul bebekte te geziyorduk orda bir cingene dedi faliniza bakim esim olmaz dedi ozaman birtane gül al esim ondan birtane gül aldi :))) ben bu gulu 20 sene sakladim kurutmustum hatira defterimin icine koymustum ozaman birde yazi yazmisti yeni eve tasindimda benim ufaklik :)) defterimi yirtmis gülün kurusuda :)) cöpe gitti defterde tabiki ama sadece ozamandan kalan 1 sayfa bir dall :)))

belkim Ceburda esine gül alip verse omur boyu saklar nede olsa bir ilk :))))