bir itiraf

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye
bazen çalıştığım sırada arkadaşlarım yanımdayken beni arayıp beni seviyormusun diye soran sevgili eşim....
sana her defasında tamam görüşürüz diyor kapatıyorum ama biliyormusun
seni çoook seviyorum .

ve ben sadece utanıyorum =BB

şimdi komsuların evinde dizi film sohpetleri ediyor ve sinir olduğum iğne oyasını işliyorsun

biliyormusun farkında olmasanda

bunlar

senin için ama asla evde göremeyeceksin :)

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Abimm yaa olsun söylemesende hissettirmende yeter sevdiğini :D
Karadeniz erkekleri hep böyle sevdiklerini söylemeye çekiniyorlar işte :kik
Ama seni anlıyorum abi :)

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
haha ah bu erkekler yokmu iste al birtane daha sanki cok zor evinin kadinina seni seviyorum demek yada aksam eve giderken bir demet gül almak ama erkekler eve gidince kadindan güler yuz bekliyorlar sarilip öpmesini hosgeldin vs, vs ama dedigim gibi kendilerin kadinlarin bekledigini asla söyle miyorlar sanki söyleseler adlarindan dusecekler .. :))

burdaki gülleri esin ne yapsin görmeyip bilmedikten sonra :)))) peh seviyormus bari teli kaparken seni seviyorum de :))))

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye
yarın öbürgün ölürüm falan hiç demedim diye bişey kalmasın içimde :)

(çokmu bencilim acep )

temel ölüyormuş fadime yanı başında demişki
--- fadime ben ölüyorum

-öyle deme temel demiş ben sensiz ne yaparım

---- yok yok ölüyorum ama sana çok haksızlık yaptım
içki içtim kumar oynadım rus kadınlara gittim

fadime başını diğer yana çevirmiş ve mırıldanmış

ben seni keyf içinmi zehirledim sanıyorsun

şimdi her evlilikte bir tanışıklı dövüş vardır bilirsin ama söylemezsin
söylersin ama cevap alamazsın
az önce kırmızıyada yaptığım yorumdaki gibi

imkansızlığı seviyorum .....
imkansızlığı sevmekliyizki bir amacımız olsun =BB

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
herdayim imkansizliklar guzeldir ama cogu zamanda aci veriyor

ama siz beyler yokmusunuz isin icinden birseyler bahane edip cikiyorsunuz :)))) al birini vur ötekine erkek deyince hepsi ayni :))))

Sürgün Sevdam

Özel Üye
Özel üye
haha ah bu erkekler yokmu iste al birtane daha sanki cok zor evinin kadinina seni seviyorum demek yada aksam eve giderken bir demet gül almak ama erkekler eve gidince kadindan güler yuz bekliyorlar sarilip öpmesini hosgeldin vs, vs ama dedigim gibi kendilerin kadinlarin bekledigini asla söyle miyorlar sanki söyleseler adlarindan dusecekler .. :))

burdaki gülleri esin ne yapsin görmeyip bilmedikten sonra :)))) peh seviyormus bari teli kaparken seni seviyorum de :))))

derler ya sevsdiklerinize sevdiginizi söylemekten cekinmeyin yarin söylemeye firsatin olmayabilir diye ilk adimi atarsan emin ol hicde zor olmadigini göreceksin arkadasim tabi yinede duyguda düsüncede yine senin bu duygulari bile beslemek düsüncede dahi olsa cok güzel gerisi yüregindekini diline dökmek umarim esinizle ömür boyu mutluluklar icinde bir yasam sürersiniz