itiraf(!) bir kez insan içinde ağladım :D

çılgınım_www

Forum Tutkunu
yıl bilmem ne tarihi:D ayrıntıya luzum yok:D güzel yagmurlu bir gündü pekte güzel sayılmazdı herneyse:D işte ben 3 kilometre koşmuştum ogün bu kısım normal ama 3 kilometreyi hıçkıra hıçkıra ağlayarak koşmuştum :D ogünü hiç unutmam ilginçti:eek: önüme gelene bağırmıştım :eek: koşarken onu bunu iteklemiştim;G caddede insanlar tırstılar demekki beni tutan olmamıştı hiç:D ilk ve sondu sanırım zaten ogünden sonra hiç ağlamadım desem yeridir:hey

çılgınım_www

Forum Tutkunu
Schweppes valla kardeşim bak bende ilk kez böyle birşey yaşamıştım yıllar önce :D ozamanlar epey bir çılgınmışım demekki:D şimdi ne değişikmişim diyorum ya:D buarada starx sana katılıyorum çok dengesiz bir ağlama şekliydi :D bende ozamanlar epey bir dengesizdim zaten :v ama ilk ve son oldu nasıl olduysa bende anlamadım :eek: allaalla ilginç yaa şuan düşününce bile rüyaymış gibi geşliyor :)

Schweppes arkidaşım ben zaten ogünden sonra bırak gizli ağlamayı ağlayamaz oldum:D işte benim ağlayamama hikayemde bu :hey

MRMİC

Uzman
yıl bilmem ne tarihi:D ayrıntıya luzum yok:D güzel yagmurlu bir gündü pekte güzel sayılmazdı herneyse:D işte ben 3 kilometre koşmuştum ogün bu kısım normal ama 3 kilometreyi hıçkıra hıçkıra ağlayarak koşmuştum :D ogünü hiç unutmam ilginçti:eek: önüme gelene bağırmıştım :eek: koşarken onu bunu iteklemiştim;G caddede insanlar tırstılar demekki beni tutan olmamıştı hiç:D ilk ve sondu sanırım zaten ogünden sonra hiç ağlamadım desem yeridir:hey

Son zamanlarda pek bi karışık oldun sen hayrola:D
Senin bi çocukluğuna inmek lazım;H