Bir İki Satır da Biz Yazalım

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Oy canımsın sen benim @KıRMıZılımsın. Dostluk iyi günle kötü günü birlikte yaşabilmekle olur canım. Her zaman bunu yaparım. Eminimki bende aynı durumlarda oldugumda tam destegim olacaksındır. Beni anlamışsın tanımışsın @KıRMıZılım. Çok teşekkür ediyorum benim hakkımdaki düşüncelerin için.
Ağlamaya gelince lütfen bunu yapma ne dedik hayırlısı olsun her zaman bunu iste derim. Yaşanmışlıkları bazen geride bırakmak en doğru karardır. Bırak orada kalsınlar eğerki bunlar senin kaderinde var ise mutlaka yine önüne çıkacaktır. Bu süreçte zor zamanlar elbette olacak ama sabır her şekilde ilaç olacatır. ;;) Allah hayırlısını versin diyorum ve susuyorum artık ne çok yazdım ben böyle :)))))Çenem düştü kesin.

canımsın cağlam..

Düzenleyen yönetici:

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Kırmızımmmm sana üzülmek yakışmıyor gülsün güzel yüzün, hepimiz gülelim kimse üzülmesin:)
Senle bayadır konuşma fırsatımız olmadı benimde suçum var hiç hatırını sormadım :(
Özür dilerimm canım yaaa nolur üzülme hiç, hiçbirşey için değmiyor şu hayatta üzülmeye

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Kırmızımmmm sana üzülmek yakışmıyor gülsün güzel yüzün, hepimiz gülelim kimse üzülmesin:)
Senle bayadır konuşma fırsatımız olmadı benimde suçum var hiç hatırını sormadım :(
Özür dilerimm canım yaaa nolur üzülme hiç, hiçbirşey için değmiyor şu hayatta üzülmeye

evt değmiyor bunu biliyoruz ama üzülmeden de yapamıyoruz..bu çelişkiyi yasamak zorundayız belki...

ama yine de ben sanslıyım...bana destek olan canım arkadaşlarım var...

ne olursa olsun ben hep ayaktayım...

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
bugünde benim için özel birini yazıcam...

nasıl çağlamla nasıl tanıştığımı hatırlamıyorsam onunlada nasıl tanıştığımı hatırlamıyorum...Ama iyiki tanımışım onu...benim için çok değerli biri..canımın sıkkın olduğunu anlar hemen moral verir, derdime ortak olur...azıcık meraklı didik didik sorar herşeyi..benden başta birazcık korkuyordu ama beni tanıdıkça korkulacak en son kişi olduğumu anladı sanırım...Bazı insanlar vardır nerde nasıl ne şekilde tanıdığınız önemli değildir...yüreğinize girer orda yer eder...işde öyle kankam cnm kardeşimdee girdi benim yüreğime belirledi yerini...seni seviiyorum kankam iyiki varsın...hemde ol...kim çekicek yoksa beni..:)

haha:D azıcık meraklı didik didik sorar her şeyi haa :D iyide ben seni yanlış yönlendirmemek için soruyorum :D tamam bazen meraktan da soruyorum :D

sende iyi ki varsın seni seviyorum ..;;R

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Zeynom...

bizim karanın davetiyle aramıza katıldı...başlarda nedense sevmedim onu karanın yüzünden olsa gerek:)
ama zamanla kaynaşıp sevdik birbirimizi(aman kimse girmesin aramıza)...Kendi halinde sakin duygusal melankolik bir kız..saf tertemiz bi kalbi var.. Herkesi kendi gibi pırıl pırıl sanıyor..ama öyle değil yavas yavas anlıyor bunu ama zamanla tamamen öğrenicek...Foruma gerçekten gönül veriyor..sahipleniyor...en önemlisi yapmacık değil...ben yapımda nasıl olursa olsun diye değil içinden geldiği için yapıyor her ne yaparsa...Zeynom ya özledim seni bi ara cidden görüşelim artık...bugün neden aklıma gelmedi ki görüşseydik ya keşke..evde kös kös oturuyorum... neysee ben iyiden iyi ye saçmalamaya başlamadan seni seviyorum cicim cerezde reelde herzaman sürsün arkadaşlığımız der ve susarım..:)

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Biri vardi...cok sevdigim...biri vardi hayran oldugum...ama yok simdi...oyle ozledim ki onu...dinlerdi beni iyi kotu ne anlatirsam anlatayim dinlerdi...yol gosterirdi bana...dogruyu ogretirdi..ofkemi kizginligimi giderirdi yatistiridi beni...biri vardi cok sevdigim....simdi yok unuttumu acaba beni....kizdi kirildi mi yoksa bana....nerdesinnn nerde ozledim seni abim...hergun acaba bugun gelir mi diyorum...nerdesin abim sana anlatacak ne cok seyim var bi bilsen..senden dinleyeceklerimde birikmistir...bu kadar ayrilik yetmez mi gelsen artik....

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
tesadüf oldu yazıyı görmem.güzelce ve sıkılmadan okudum...ne çabuk geçmiş senin açından zaman foruma emeklerin ve katkıların için teşekürler kırmızı. dilerim ki her daim olursun.

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Wien i

deia yi

Sherry i

arzum u

dusunceli yi

ilknur u

biz i

zemheri yi

ahbeabi yi

bıyıklı yi

dagcı yi

....

Herkesi cok ozledim...dusunuyorumda ne kadar cok insan tanidim..burda suraya yazmadigim daha bir suru insan geldi gecti...kimiyle yuzyuze bile gorustum....her zamn farkli bi tat aldim almayada devam edicem...daha kimbilir kimleri taniyacagim...