Bir İki Satır da Biz Yazalım

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
bir iki satır da biz yazalım şu hatıra defterine:)

ne yalan söyliyeyim nuray ve inci buraya takılıyodu benim de canım sıkılınca bende üye olayım bari nasıl olsa iki üç gün takılıp bi daha uğramayacağım dedim ama yanılmışım...

"merhaba arkadaşlar... aranızda banada banada bir yer var mı?" şeklinde bir giriş yaptım ve baktım ki bana da bir yer var... gidebildiği yere kadar semra dedim.

öyle kendi kendime takılırken ya dedim bu sohbette nedir ki bir girek kim var kim yok içinde dedim. içerde kimseyi bulamadım...ama benim orda olduğumu görünce sherry geldi. canım benim.bir hoşgeldin de burda demek istedim şeklinde başlayan güzel ve samimi bir tanışmadan sonra doğru yerde olduğumu anladım belki de sherry le bu konuşmayı yapmazam şuanda burda olmazdım teşekkürler sherry.

hep sohbetten gidicem ne yapalım anılar ordan çıkıyor...

bir gün yine sohbette yalnız başıma takılırken yorumsuz geldi onunlada tanıştık konuşuyoruz ama yorumsuzun sitenin admini olduğundan haberim yok. inci geldi o ara yanıma bu admin biliyomusun diyince şaşırdım. hiç farketmedim öyle bir havası yok dedim.
gerçekten bir admin bu kadar mı cana yakın olur. iyi ki varsın hocam.

sitede başlarda en sinir olduğum merakettimdi. hatta üsteki üyeye ne alırsın oyununda bana imalı olarak aldığı hediyeye karşılık bende imalı bir şekilde hayat sigorta poliçesi almıştım. ama tanışıp konuşmaya başlayınca sevdiğim üyeler arasına girmeye hak kazandı;)

sonra kelebek ve kassandra var ikisini hep ayrılmaz ikili olarak gördüm ve ikisinide çok sevdim. Keşke kassandra hala forumumuzun üyesi olsaydı. en kısa sürede anlaştığım sevdiğim biriydi.

hmm wien abimi unutmamak gerek. hiç sohbet etmediğim halde sevdiğim üyelerden. konularını çok beyenerek okuyorum. açtığı konularla her gün yeni birşeyler öğrendim.sağol wien. iyiki varsın.

yeşim ablacım canım benim. ben hiç ablam yok diye hep üzülürdüm ama şimdi üzülmüyorum burda gerçek bir abla buldum.

ya bu forumdaki üyeler gerçekten seçilmiş insanlar ben buna inanıyorum.
herkesle ilgili bişeyler yazmak istiyorum anım olsun olmasın..ben bu forumu seviyorum. ailem gibi...

nasılsa vaktim var yazı bana ait daha yazıcam kimse kusura bakmasın...

düşünceli de atlamamam gereken biri. pek sohbet imkanımız olmasada oyunlarda biraz kapışmışlığımız var. hatta son mesaj bende oyununda yazmayacağıma söz verip o çıktıktan sonra nasıl olsa çıktı diyip son mesaj bende yazmıştım(yani açıkcası onu kandırdım) affet düşünceli:P

ve sonunda gelelim bizi kıskanıp buraya kuzenlerini çağıran efsane_kartal'a
iyi yapmışsın diyorum başka da bişey demiyorum:) aslında anlatacak çok şey varda neyse...

arzum; bana cadı lakabını layık gördü canı sağolsun. sohbetlerde biraz cadılık yapıyorum galiba...valla arzum da olmasa sohbetlerde tek kalıcam sağolsun beni hiç yanlız bırakmıyor.iyiki gelmişsiniz:)

flema-_-roker, forumda kırdığım tek üye diyebilirim. sonrada toparlasamda düzeltsemde arayı.. hep içimde kalıcak nasıl yaptım ben bunu diye. tekrar söylüyorum affet beni nagihan hep efsanenin yüzüne;) (asıl anlatılacaklar konuşmalar ama onları anlatmaya cesaretim yok)

ilk_nur'la pek muhabbetimiz yok ama severim kendisini inşallah güzel bir anımız olur canım...

biraz anıdan çok üyeler hakkındaki görüşler oldu ama olsun içimde kalmasın

heyyy tüm forum üyeleri hepinizi çok ama çok seviyoruumm

ya anı diyince anlatmadan olmaz....

bir ara **kadir*smr** diye bir üye vardı belki farketmişsinizdir. bu şahsı azbuçuk tanırım. smr ile de semra yı kastediyor. foruma konu atıcam dedi at dedim yazmış bir şiir altına da yazmış seni seviyorum semra manyak mısın sen çabuk sil adımı ordan dedim. siliyorum diye aynı yazıyı 3 kere atmaz mı deli oldum. sonra aldım şifresini kendi ismimi sildim. biri farkettimi bilmem ben farkedilmesin istedim ama battı balık yan gider anlattım işte ne olcak. tabi efsanenin isteği üzerine bana aşık olan bu çocuk forumdan bir aylığına banlanmak zorunda kaldı.tabi efsane çekemedin dimi çocuğu:D(yanlış anlaşılmasın diğer üyelerin profiline yazdığı mesajlar yüzünden banlandı)

benden bu kadar ne çok yazarmışım beee...

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Sonradan foruma katıldın ama bir katıldın pir katıldın Kırmızı :) Herşey için çok teşekkür ediyorum. Diğer üyelere yaklaşımın, paylaşımların hakikaten kayda değer. Hep olmanı diliyorum herkese olduğu gibi.

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Saol karanfil gecmisi hatirlattin yazdiklarimin cogunun burda olmamasi ne uzucu..
Ve o gunden bugune degisen onca sey..tanidigim bir suru dost...kendi hayatim dusuncelerim bile ogunden cok farkli...burda paylastigim yasadigim ne kadar cok sey var...simdi yazmaya kalksam yaz yaz bitmez sanirim...

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Hergün bi kişi için iki kelime yazsam güncel bişeye döner heralde burası..

Çağlam..nasıl tanıştığımızı hiç hatırlmıyorum ama o benim yüreğime dokundu...hüznümü paylaştı destek oldu..iyi gün dostu değil o...insanın her zaman yanında olan...düştüğünde kaldıracak olan seviyorum caglamı...

ona çok içimi döktüm...ağlayarak gözümdeki yaşı sile sile yazdıklarımı bilirim...hep doğru seyler söyledi...İnsana huzur veren bi havası var...Ounla konuştuğumda kendimi hafiflemiş kuş gibiii özgür hissediyorum...Yanlız ben çok aptalmışım o şerefsiz için ağladığıma inanamıyorum..:)