• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Bir İki Satır da Biz Yazalım

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
içimden geldi iki satırda ben yazayım :))

ilk foruma üye olduğumda daha doğrusu ilk üye olup bir süre uğramayıp tekrar geldiğimde forumda bir deli fişek dikkatimi çekmişti..Sürekli ne düşünüyorum ve şeytan diyor ki bölümlerine ilginç yorumlar yazardı.Bir gün silah alır ,bir gün birini öldürür,bir gün dağlara çıkıp terörle savaşırdı :D az aklımdan geçmedi değil yav bu nasıl bir kız diye gel zaman git zaman tanıştık aslında göründüğünün aksine gördüğüm en duygusal insan artık silah almıyor kimseyi vurmuyor ama bana sözü var ava gideceğiz birlikte .Artık zırh almama gerek yok dimi kankam vurmazsın beni :D

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
içimden geldi iki satırda ben yazayım :))

ilk foruma üye olduğumda daha doğrusu ilk üye olup bir süre uğramayıp tekrar geldiğimde forumda bir deli fişek dikkatimi çekmişti..Sürekli ne düşünüyorum ve şeytan diyor ki bölümlerine ilginç yorumlar yazardı.Bir gün silah alır ,bir gün birini öldürür,bir gün dağlara çıkıp terörle savaşırdı :D az aklımdan geçmedi değil yav bu nasıl bir kız diye gel zaman git zaman tanıştık aslında göründüğünün aksine gördüğüm en duygusal insan artık silah almıyor kimseyi vurmuyor ama bana sözü var ava gideceğiz birlikte .Artık zırh almama gerek yok dimi kankam vurmazsın beni :D

vurmam kankam seni...ama bişiler yapmak lazım silahlanmak mı gerek ne yapmak gerek bilmiyorum ama bişeyler yapmak gerekk yeter artık yüreklre düşen ateşe...

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
vurmam kankam seni...ama bişiler yapmak lazım silahlanmak mı gerek ne yapmak gerek bilmiyorum ama bişeyler yapmak gerekk yeter artık yüreklre düşen ateşe...

Doğrusun geçen sene aynı ateş düştüğünde ramazandan sonra demişlerdi bir ramazan geçti bitti bir ramazan daha geldi ne oldu...Ya konuşmak istemiyorum bunları oturduğumuz yerden ahkam kesmek kolay biz üç beş gün konuşuyoruz asker bölgeye akın ediyor uçaklar dağları bombalıyor sonra ..sonrası bir hafta sadece bir hafta sonra magazine dizilere hayat hengamesine aynen devam ne oluyor ateş düştüğü yeri yakıyor :( Ben sözümü sandıkta söyleyeceğim ...

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Doğrusun geçen sene aynı ateş düştüğünde ramazandan sonra demişlerdi bir ramazan geçti bitti bir ramazan daha geldi ne oldu...Ya konuşmak istemiyorum bunları oturduğumuz yerden ahkam kesmek kolay biz üç beş gün konuşuyoruz asker bölgeye akın ediyor uçaklar dağları bombalıyor sonra ..sonrası bir hafta sadece bir hafta sonra magazine dizilere hayat hengamesine aynen devam ne oluyor ateş düştüğü yeri yakıyor :( Ben sözümü sandıkta söyleyeceğim ...

Sandık da yetmiyor kankam bişeyler yapmak lazım günü kurtarmak için değil geleceği kurtarmak için bişeyler yapmak lazım..

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
bugünde benim için özel birini yazıcam...

nasıl çağlamla nasıl tanıştığımı hatırlamıyorsam onunlada nasıl tanıştığımı hatırlamıyorum...Ama iyiki tanımışım onu...benim için çok değerli biri..canımın sıkkın olduğunu anlar hemen moral verir, derdime ortak olur...azıcık meraklı didik didik sorar herşeyi..benden başta birazcık korkuyordu ama beni tanıdıkça korkulacak en son kişi olduğumu anladı sanırım...Bazı insanlar vardır nerde nasıl ne şekilde tanıdığınız önemli değildir...yüreğinize girer orda yer eder...işde öyle kankam cnm kardeşimdee girdi benim yüreğime belirledi yerini...seni seviiyorum kankam iyiki varsın...hemde ol...kim çekicek yoksa beni..:)

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Sahi @KıRMıZılım biz nasıl tanıştık :) ama ben çok mutluyum seni tanımakla. Senin o güzel yüreginden dökülen kelimeleri bazen üzülerek okuyorum bazen neşeleniyorum. Neşeliysen oh şükür diyorum Kırmızılım bugün mutlu diyorum. Ah birde gkhnla herşey yoluna girse ne mutlu olacagım bir bilsen. :)

Düzenleyen yönetici:

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Hergün bi kişi için iki kelime yazsam güncel bişeye döner heralde burası..

Çağlam..nasıl tanıştığımızı hiç hatırlmıyorum ama o benim yüreğime dokundu...hüznümü paylaştı destek oldu..iyi gün dostu değil o...insanın her zaman yanında olan...düştüğünde kaldıracak olan seviyorum caglamı...

ona çok içimi döktüm...ağlayarak gözümdeki yaşı sile sile yazdıklarımı bilirim...hep doğru seyler söyledi...İnsana huzur veren bi havası var...Ounla konuştuğumda kendimi hafiflemiş kuş gibiii özgür hissediyorum...Yanlız ben çok aptalmışım o şerefsiz için ağladığıma inanamıyorum..:)

Oy canımsın sen benim @KıRMıZılımsın. Dostluk iyi günle kötü günü birlikte yaşabilmekle olur canım. Her zaman bunu yaparım. Eminimki bende aynı durumlarda oldugumda tam destegim olacaksındır. Beni anlamışsın tanımışsın @KıRMıZılım. Çok teşekkür ediyorum benim hakkımdaki düşüncelerin için.
Ağlamaya gelince lütfen bunu yapma ne dedik hayırlısı olsun her zaman bunu iste derim. Yaşanmışlıkları bazen geride bırakmak en doğru karardır. Bırak orada kalsınlar eğerki bunlar senin kaderinde var ise mutlaka yine önüne çıkacaktır. Bu süreçte zor zamanlar elbette olacak ama sabır her şekilde ilaç olacatır. ;;) Allah hayırlısını versin diyorum ve susuyorum artık ne çok yazdım ben böyle :)))))Çenem düştü kesin.

Düzenleyen yönetici: