Benimle Evlenirmisin

yaren*

Herşey olması gerektiği gibi ;)
Özel üye
Gerçekten öylemi,gerçektan zaman ilaçmı,gerçekten birgün hiç olmamış gibi olabiliyormu..Gerçekten bende birgün böyle düşünebilecekmiyim..:(

BeReNN

Alyam?
Özel üye
Kaybetmek çok acıtıyor insanın canını evet zaman ilaç deriz ama bu zaman içinde acıyo canımız hemde çok acıyo hiç ummadığımız andada akla geliyo yıılar sonra yine acıyo ama bir şekilde kabuklanıyo yara inşallah senin canın daha çok acımadan zaman çabuk geçer sitemim ..

BeReNN

Alyam?
Özel üye
o kadar uzak görünüyorki berenim..İnanmak istiyorum ama başaramıyorum..:(

Şimdi zor görünüyo hemde çok köşene çekilip tek kalmak istiyosun.Ama yaşayan biri olarak söylüyorum ben her gece sıçrardım kalbime ağrı girerdi nasıl sıçrardım biliyomusun hemde onun adıyla bu nerdeyse 2sene sürdü hayattan koptum ama geçti seninde geçicek ve buruk bir yüz ifadesiyle hatırlıycaksın...

Bak şimdi bana herşeye gülüp geçiyorum şen ve mutluyum hakkımda hayırlısı buymuş:D

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Gerçekten öylemi,gerçektan zaman ilaçmı,gerçekten birgün hiç olmamış gibi olabiliyormu..Gerçekten bende birgün böyle düşünebilecekmiyim..:(
Evet unutamam sanırsın.. onsuz olmaz sanırsın.. hayallerin onun üzerine kuruludur.. hep bi umut olur içinde..
birde dost kaldıysanız o dahada acıtır içinizi.. Ben bi de arkadaş kalanlardandım..
Ailesini.. çıktığı kızları.. arkadaşlarını hepsini biliyordum..
Ve onu unutmayı başardığımda gerçekten onu sevdiğim dönem boyunca yaptıklarımın saçmalık olduğunu, değmeyen birisi için boşuna göz yaşı döktüğümü anladım..
Zamanla anlıyorsun gerçekten değmediğini.. ve ben anladığımda son kez ağlamıştım onun için son kez bütün gün ağlamıştım gece hiç durmamıştı gözyaşlarım.. Bana yaşatıklarını çektirdiklerine kaybettiğim günlere herşeye ağladım ve o gece o defteri kapadım..
Telefon rehberimden numaralarını sildim.. resimlerini temizledim.. ona dair herşeyi attım yaşamımdan.. onu hatırlatacak hiçbir iz bırakmadım.. evlendiğini duydum umrumda bile olmadı.. sadece şaşırdığım evlenebilmesiydi.. çünkü ondan beklenmeyecek bi davranıştı..

O yüzden onu unutamazken zaman ilaç olmaz sanırsın.. söylenenlerin boş olduğunu sanırsın.. Ama birgün pna dair birşey kalmadığında gerçekten zamanın ilaç olduğunu anlarsın..
ve o gün sadece kaybettiklerine üzülürsün. O yüzden canım olabildiğince onu düşünmemeye ve ona ait şeyleri saklamamaya çalış..

yaren*

Herşey olması gerektiği gibi ;)
Özel üye
Sahi ya nerden geldik biz bu konuya..beren hep senin yüzünden oluyor bu işler..:D :D :D