Ben bu geceden sonra yokum

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Sadece bunu diyebilirim... üzgünüm tüm verdiğim rahatsızlıktan ve bu saatten sonra rahatsızlık vereceğim herkesten özür dilerim... lütfen bu son rahatsızlık verişimi de affedip benim özrümü kabul edin

Bugün yine bir şey öğrendik dostlar.Herkes işine bakmalı kimse değerinden fazlasını haketmez ve bir gün fazlasını verirsen karşılığında fazlasıyla kötülük alırsın.

Geçmişte kalamaz mıydık? Mesela çocukluğumuzda... yada var olmamışken tam orada... ya da hiç fark edilmediğimiz o dönemde kimseyle muhattap olmadığımız o zamanlarda... Keşke mümkün olsaydı o günlerde kalabilmek onca yalan söylenmezdi şimdi belki...

Daha önceden kimi yanımda hissediyorsam şimdilerde kimsem yok gibi...

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Belki de olma ihtimali uzak olan şeylere daha yakınımdır... mesela hiç var olmayacak aşklara ya da dostluklara daha fazla bağlıyımdır! ne bileyim bazen elimde olandan sıkılıyorum ya da gözüme bir yanlışı batıyor ve eskisi gibi olmayı reddediyor beynim

Söylemek istediğim birkaç kelime var sadece bir öyle bir böyle olmayın.

Her söylenene inanmamalı insan bazen yapamayacağı şeyler için söz verirler... Asla olmaz,yapmam,sen daha önemlisin falan... Bunlar sadece karşıdakini mutlu etmek için söylenen yalanlar. Yapamayacağını bilse de insan inanıyor işte!

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Ben bu geceden sonra yokum kimse beni yanında bilmesin artık !

Bana gün geldiğinde değişecek insanlar lazım değil... Bana her zaman ki gibi içten ve iyi insanlar lazım bugün öyle davranıp ertesi gün böyle davranan değil! Umarım anlaşılmışımdır!

Bu kadar özgüvenli olmayı nasıl başarıyorsunuz. Bi yerde satılıyor da ordan mı alıyorsunuz... Söyleyin ben de alacam valla bak!