Basortusu yasagi kalkmalimi?

Basortusu yasagi kalkmalimi?

• Evet kalkmalı

Oy: 22 73.3%
  • Hayır kalkmamalı

Oy: 5 16.7%
  • Farketmez

Oy: 3 10.0%

• Toplam katılan
    30

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Eeee demek ki derdimiz modernlik adına savunmalar yapıp oy koparmak,yeni düzenlere kapı aralamak ya da kabul etmeyip uygulama sorumluluğundan kurtulmak.Bence bırakalım isteyen istediğini yapsın hesabı Allah'a kalsın.
Bu bölümde olayın asıl nedeni vurgulanmış. Rant olayı öğretmenim, oy avcılığı.

yeşüLL

limitsizsiniz...!
Özel üye
Bu konuda da hemfikiriz öğretmenim. Maalesef bu olayadan rant sağlayan bir kesimin olayları bu etaba getirdiğini düşünüyorum. Bırakın insanları özgür yaşasınlar, ben inancım gereği bunu yapıyorum diyene "hayır sen bunu farklı amaçla yapıyorsun" deme hakkını insanlar nasıl kendilerinde görebiliyorlar hakikaten anlayamıyorum.

Siyaset bu olaydan elini çektiği anda bu sorunun bertaraf edileceğinden hiç şüphem yok.

tam olarak bu insan hakları eşitlik falan filan varsa bunu takan insanalrın suçu ne? ki daha siyasetle ilgisi olmayan onca insanı enegellemek çürükle iyiyi aynı çuvala koyup çuvalın ağzını bağlamak ne mantıktır ki çözebilmiş değilim:)

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Madem başörtüsü Siyasete alet ediliyor kalksınki bu işten rant sağlayanların ekmeğine yağ sürülmemiş olsun.Bu yasak kaldığı sürece bundan rant sağlayanlar bu olaydan nemalanmaya devam edecekler.Yasak kalsın onlarında oyunu bozulsun.;)

buhurdan

Özel Üye
Özel üye
Çok iyi de oldu, çok güzel iyi oldu tamam mı. şimdi meselam türban olayını çok karıştırdılar. Haa.. aralarında bir fark kaldı o farklan da çok güzel oldu. Mesalam herkesin hayatına kimse karışamaz. Ha nasıl karışamaz. Ben bu şekıl giyinirim bu bayan şu şekıl giyinir şu şekıl giyinir. Haa hiç kimse kimseye karışmaya bi hakkı yok. özgürlüğü bidir. haa başörtü kurban olduğum ya Resulallah'tan gelebilir. Amma lakin ki öyle değildir. Eyorlamam bu kadar. Hadi hayırlı işler. :D

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
bas örtü takanlar kendilerini müslüman takmiyanlarida inancsiz gördükleri icin

kaldirilsin diyorum herkesin inanci kendi icinde kalsinkim kimse kimsede kim okadar basit

aslinda konu sadece siyasi olayi genisletmeye gerek yok