Basortusu yasagi kalkmalimi?

Basortusu yasagi kalkmalimi?

• Evet kalkmalı

Oy: 22 73.3%
  • Hayır kalkmamalı

Oy: 5 16.7%
  • Farketmez

Oy: 3 10.0%

• Toplam katılan
    30

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Özellikle üniversitelerin özgürlükleri nasıl kısıtlarız'ın tartışıldığı ortam olmasını kesinlikle onaylamıyorum. Bence serbest bırakılarak başörtüsünü siyasetten soyutlamalı. Şu an çok ciddi şekilde siyasi amaçlarına malzeme yapanlar var başörtüsünü. Ankette yasak kalkmalı seçeneğini işaretledim.

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Özellikle üniversitelerin özgürlükleri nasıl kısıtlarız'ın tartışıldığı ortam olmasını kesinlikle onaylamıyorum. Bence serbest bırakılarak başörtüsünü siyasetten soyutlamalı. Şu an çok ciddi şekilde siyasi amaçlarına malzeme yapanlar var başörtüsünü. Ankette yasak kalkmalı seçeneğini işaretledim.

bencede çok doğru başörtüyü siyasetten soyutlamalı

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Oy vermedim ben. Tabi ki düşünce özgürlüğünden yanayım. Fakat bunun basit bir düşünce özgürlüğü olduğuna inanmıyorum ben. Kesinlikle siyasi. Bunun üniversitelerle sınırlı kalacağını da düşünmüyorum. Kötüye kullanılmayacağı sürece özgürlük güzeldir.

wien06

V.I.P
V.I.P
Bence kalkmali cünkü yasaklarla hic bir sorun cözülemez.Hic kimse basartüsü takanin siyasi amaclami yoksa inanci geregimi taktigini bilemez o yüzden basörtüsü takanlarin hepsini siyasi sembol olarak takiyorlar diye sucluyamayiz.