Ayın Konuğu ezgi3535

ezgi3535

Özel Üye
Özel üye
1-Bana şu kelimeleri kısaca açıkla bebeğim :)
Hayat;
bana göre hayat bazılarına iyi bazılarına kötü oluyo her insan bir doğmuyo hayatları hep güzel yaşayan insanların hayatları gibi olmuyo vs…

Ölüm; her insanda olan bişey yani bu dünyada kötülük yaptın ve o kötülüğü dünyada yaşayarak görmedn ama ölünce acısı çıkar elbet gibi bişey demek istedim saçma mı oldu ya :)
Islam; gerçek anlamda bütün insanlık için çok anlam ifade etmektedir fakat insanlar bunun tam olarak bilincine varamıyorlar. islamın gerçek anlamını tüm müslümanlar için ne kadar önemli olduğunu bilmeleri lazım.

Arkadas; arkadaş çevren kötü odlumu sende o arkadaş çevresi içinde kötü olarak biliniyorsun ve zamanla onlarla olmak için onların yaptığı kötülükleri özenmeye başlayıp onlar gibi olursun annem hep öyle derdi bana arkadaşlarını iyi seç arkadaş çevren az olsun ama adam akıllı olsun derdi :)

Dost; bana göre dost diye bişey yok ya zaten kime dostum dediysen sırtından bıçaklar yani ama herkes için söylemiyorum bunu yapanlar oluyo

Ask; bana göre aşk okul varken saçma oluyo neden çünkü derslerin sınavların var birde aşık oldun mu hapı yuttun demektir sürekli aklında o kişi olur ve derslerinden geri kalırsın. Bana en uygun aşk yaz aşkı diyebilirim :P

Özlem; bu duyguyu sadece annemden uzak kaldığımda hissetmistim ve çok kötü bir duygu olduğunu anladım Allah kimseyi annesiz babasız bırakmasın diyorum.

Sevgi; sevmediğin bir kişiyle konuşma ihtiyacı duymazsın ama sevdiğin biri olunca onla arkadaş olursun konuşma ihtiyacında bulunursun vs... gibi

Aile; bence her çocuğun bir alise iolması lazım hani çocuklarını doğurup doğurup sokağa atan insanlar oluyo ya bakamıyo bazılarıda bakamıyosan doğurmucaksın kardeşim o çocuğun sucu ne sokakta yaşamaya mecbur değl yani bütcen ne kadarsa ona göre çocuk getirceksin o çocukları doğurup doğurup ailesiz bırakmak olmaz ailede önemli yani o çocğun hayatı eğitimim vs.. gibi seyleri tatması lazım ama yanlış anlaşılmakta istenmiyorum bütçen yoksa bir tane çocuk yeter bütçen yetiyorsa 3 veya daha fazlasını getir ama o çocukları ailesiz bırakmaya hakkınız yok yani onlarında bir sevgiye anneye babaya bir aileye ihtiyacı var yani

Güven; öyle her konuştuğum kişiye güvenim olmuyor ama nasıl güvenim olduğuda konustuğum azamn benle aynı tarzda konuşuyo saygı sevgi gösteriyo öyle her şeyde işim var sonra konusalım bu konuları falan dedimi zaten o kişiye güven sağlayamam yani. Ama abla senle ilk konustuğumuzdan beri güveniyorum sanada söylemişimdir heralde ablam gibi gördüğümü :)

Egitim; benim için çok önemlidir çünkü eğitim alan insanla eğitim almayan insan arasında çok büyük bir fark vardır yani.

Cocuk; çocuklarla aram iyidir özellikle bebeklerle aram iyi seviyorum çocuklarla ilgilenmeyi çok sevimli oluyolar. Ama bazen çokta şımarık oluyolar ama ben alıştığım için çokta zorlanmıyorum evin en büyüğü ben olduğum için sorun olmuyo :) hatta annemle babamdan bir tane daha kardeş istemistim :D

Nefret; bir kişiden soğuduğun zaman o kişiye karşı nefret duyarım ve o kişi bana karşı çok iyi davransada o içindeki nefreti bitiremezçünkü nefret ettirmeden önce bir sans daha vermisimdir aynı şeyi bir daha yapmışsa benim için artık bir başkasıdır nefret ederim ama belli etmem çok

Müzik;müzik en büyük hoşlandığım şeydir müzik yoksa bende yokum gibi bir şey zaten adımın anlamı da müzikle ilgili başım ağırdığı zaman bir müzik açıyorum baş ağrısı dertti falan hepsini unutuyorum kendimi o sarkının içinde hissediyorum birden.

2-Yaşamak bir sorumluluk mudur? İnsan hayatı yaşayarak öğreniyo bence yaşamak sorumluluktur yani

3-İnsanlara yaşama hissi veren şeyler? Sevgi saygı anlayışlı olunuş yaşama hissi verir yani

4-Hayatta en büyük yanılgın nedir ? yanımdaki arkadaşımında benim gibi olduğunu düşünmüştüm ama o öyle çıkmadı onu uyarmama rahmen hala aynı şeyi yaptı burda yanıldım gibi

Der gidermmm tatlısı sen yaz ben okurum girince
Seviyorum fıstıgım seni :)
Kolay gelsin.
az soru sormussun ablam ya daha da az sorularını bekliyorum :D bende seni seviyorum vede kocaman öpüyorum :mujaxxx :ahkalbim:

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Güven; öyle her konuştuğum kişiye güvenim olmuyor ama nasıl güvenim olduğuda konustuğum azamn benle aynı tarzda konuşuyo saygı sevgi gösteriyo öyle her şeyde işim var sonra konusalım bu konuları falan dedimi zaten o kişiye güven sağlayamam yani. Ama abla senle ilk konustuğumuzdan beri güveniyorum sanada söylemişimdir heralde ablam gibi gördüğümü :)

Evet söylemıstın tatlm :)
Keske vaktm olsada daha çok konusablsek sende bnm hiç olmayan kardesmsin aslnda bende isterdm ailemdende olmadı işte :)

ezgi3535

Özel Üye
Özel üye

Evet söylemıstın tatlm :)
Keske vaktm olsada daha çok konusablsek sende bnm hiç olmayan kardesmsin aslnda bende isterdm ailemdende olmadı işte :)
e ozaman senin annenin en küçük kızı olayım sende benim annemin en büyük kızı olursun sorun olmaz benim için daha çok sevinirim valla :D sürekli senin kıyafetlerini araklardım ha :D