Ayın Konuğu ezgi3535

ezgi3535

Özel Üye
Özel üye
peki sence nasıl olmalı.. :D
bence herşey güzel olmalı ama aşktan bahsediyon heralde bende anlatayım ozaman :D
Bence aşk böyle sıkmıcaksın yeri geldimi sıkcan tabi kızdırmıcaksın hani diyolarya surdaki kız güzelmis falan gibi deyipte kızdırmıcak sonra kıskancak ama asırı derecede kıskanmıcak çünkü çok kıskanınca işin sonu kavgaya gidiyo sonra atar , trip falanda olcak ama az olcak tabi şimdiki ergen gruplarında kıskançlık atar trip fazlasıyla görüyorum saçma yani çünkü siz birbirinizi seviyonuz birbirinize asıksınız kıskançlıkla trip atmaya ne gerek var ki hayatının yarısını kıskançlıkla triple geçiriyolar sonra üzülüyolar yani üzülmeye gerek yok bence herşeyin sınırına kadar kullanmasını bilceksin yani kullanmassan hem sevgilisiz kalırsın hemde üzülürsün yani :D kıskançlık az olcak trip az olcak yalan söylenmicek ve özellikle güven olcak böyle iste :D

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
Allah gönlüne göre versin o zamn canım.. :)
da aşk bi gelsin tanım tarif dinlemiyo yapmamları yapar sevmemleri sever kılıyo .. :D bügün göze batan o tripler kıskançlıklar yarın sende de var oluyo hani noldu diyenlere ama aşk diyosun aynı kapıya çıkıyo.. :D

ezgi3535

Özel Üye
Özel üye
Allah gönlüne göre versin o zamn canım.. :)
da aşk bi gelsin tanım tarif dinlemiyo yapmamları yapar sevmemleri sever kılıyo .. :D bügün göze batan o tripler kıskançlıklar yarın sende de var oluyo hani noldu diyenlere ama aşk diyosun aynı kapıya çıkıyo.. :D
Vee tekrardan yazayım aşık oldum veee evlendim kıskançlık belli başli yerlerde oluyor güven zaten sınırsız trip felan yok kafa rahat benim şükür herseyi gönlüme göre verdi allahım ??