• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Ayın Konuğu ezgi3535

ezgi3535

Özel Üye
Özel üye
@ezgi3535 tatlım benimmmmm koltuğun hayırlı olsun...ben de soru sorayım sana ;)

Izmir'den başka bir şehirde yaşamak ister miydin? neresi olurdu?
ve o kadar güzel gülümsemeyi nasıl başarabiliyosun?

teşekkür ederim :)
izmir'den başka bir şehirde yaşamak istemezedim ya izmir güzel yer :)
karşıdaki kişinin verdiği elektrikle olabilir belki :) Gülmeyi seven insanım ben ya yüzüm hiç asılmaz hep güldüğüm içinde olabilir belki :)

Papatya

V.I.P
V.I.P

Konuk olurda pasta olmaz mı? Hayırlı olsun canım koltuğun. İnşAllah arkadaşlar fazla yormazlar seni. :)
Neli sevdiğini bilmiyorum canım buyur bakalım :)

VMLfrBp.jpg

Sadece iki soru mali müşavirlik, muhasebe, işletme demişsin neden diye sorsam bende :)
Ve benim hakkımdaki duygu düşüncelerini alabilir miyim canım. :) Kolay gelsin. :)

ezgi3535

Özel Üye
Özel üye
Siyah ve Mavi renkleri senin için ne anlam ifade ediyor?

Fenerbahçe'yi bırakmayı düşündün mü hiç?

zaten ben Fenerbahçeli değildim ki sonradan fenerbahçeli oldum :D

bana göre siyah karamsarlık hep kötü düşüncelere yol açar. Ama hani üst olarak tercih edildiğinde cazibeliğide oluyo :) mesela @RUZG4R abinin avatarı gibi :D
Mavi renkte zaten benim sevdiğim renklerden bana göre olumlu düşünme ciddi oluşu ve iyi şeyler vs.. olarak tanımlarım :)

ezgi3535

Özel Üye
Özel üye
Konuk olurda pasta olmaz mı? Hayırlı olsun canım koltuğun. İnşAllah arkadaşlar fazla yormazlar seni. :)
Neli sevdiğini bilmiyorum canım buyur bakalım :)

VMLfrBp.jpg

Sadece iki soru mali müşavirlik, muhasebe, işletme demişsin neden diye sorsam bende :)
Ve benim hakkımdaki duygu düşüncelerini alabilir miyim canım. :) Kolay gelsin. :)

teşekkür ederim abla :) pasta içinde ayrı bir teşekkür ederim çünkü en sevdiğimden :)

Ben 1.sınıftan beri hep polis olmak istiyorum ve 6.sınıfta sbs sınavları olduğu için sbs puanıda polislik sınavlarını etkilediği için 6.sınıftan 8.sınıfa kadar çok çalıştım polislik kolejine girmek için ve bir şansızlık oldu merdivenden aşağı inerken ayağım demirlerin oraya takıldı nasıl oldu bende anlamadım öyle yere düştüm bilekten 2 yerden kırılmış o yüzden polislik koleji sınavına gidemedim. Düştüğüm içinde son sene sbs sınavından düşük not aldım ortalamamıda etkiledi bende sayısalım iyiydi zaten benle babam aynı fikirdeydik zaten oda muhasebe bölümünü okumamı istiyomuş öyle konuştuk kararlaştırdık önümdeki planımıda çizdik o yüzden o bölümü seçtim ve önümdeki yol ise lise 4te polislik akademisi sınavına girip kazanmak olcak ama eğer olmassada sayısallarla uğraşmayı sevdiğim için muhasebe işletme veya mali müsavir okumayı düşünüyorum :)
Senin için duygu ve düşüncelerim ablam yok ama buraya üye olunca birden fazla ablam oldu sende en iyi olan ablamlardan birisin seviyorum seni ya kanım ısındı sana zaman ilerledikce zaten sana karşı olan duygu ve düşüncelerimi sen kendin daha iyi anlıcaksın sana olan saygım anlayışlı oluşum hiç değişmez yani :)

Son düzenleme:

r0se

Forum Onuru
Özel üye
1-Bana şu kelimeleri kısaca açıkla bebeğim :)
Hayat;
Ölüm;
Islam;
Arkadas;
Dost;
Ask;
Özlem;
Sevgi;
Aile;
Güven;
Egitim;
Cocuk;
Nefret;
Müzik;

2-Yaşamak bir sorumluluk mudur?
3-İnsanlara yaşama hissi veren şeyler?
4-Hayatta en büyük yanılgın nedir ?

Der gidermmm tatlısı sen yaz ben okurum girince
Seviyorum fıstıgım seni :)
Kolay gelsin.

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Hayırlı olsun koltuğun ezgi :)

Ben de ilgi alanına göre en sevdiğin kitap, film, şarkıcı, oyuncu, yazar ve şairi sorayım.
Bir de hobilerin/fobilerin neler?
İzmir'de en sevdiğin mekanlar neresi?

ezgi3535

Özel Üye
Özel üye
Hayırlı olsun koltuğun ezgi :)

Ben de ilgi alanına göre en sevdiğin kitap, film, şarkıcı, oyuncu, yazar ve şairi sorayım.
Bir de hobilerin/fobilerin neler?
İzmir'de en sevdiğin mekanlar neresi?
teşekkür ederim :)

Ben kitap alırken çoğunlukla maceralımı veya vampirli bir kitp mı diye bakarım çünkü maceralı veya vampirli bir kitap okuduğumda çok sıkılıyorum o kitabı bitiresim gelmiyor :)
film izlemeyi sevmem. Daha doğrusu televizyonda izlemiyorum. Hep odamdayımdır. Sadece böyle hoşuma giden yarışma programı varsa onu izlerim.
Şiirlerinden birkaç tane okumustum hoşuma gitti Atilla ilhan
şarkıcı ve oyuncu olarakta çok sevdiğim kimse yok gerçi ya :)
ben öyle çok gezmeyi seven biri değilim ya eğer gidersem arkadaşlarımla burger king'e giderim. Bide karşıyaka da hosta var oraya giderim bide simit cafe var oraya giderim.