Aşk sevgisiz, emeksiz olmaz. Sevgidir ki karşılık beklenmez

yesim434

Hırçın Karadenizli
V.I.P
Gerekirse çok yıpran hatta çok ağla ama kimseye güvenme, çünkü hayat öyle dışarıdan bakıldığı gibi değildir, seni tek kalemde harçar. O çok güvendiğin hayatın var ya işte o …
QGu2HFc.jpg
CgStqC7.jpg

Gönlünde bir kıpırdanma olurda, aynı ilk duyduğun şarkıyı sevmediğin, sonra tekrar tekrar radyoda karşına çıkınca zamanla bağımlısı olduğun o müzik varya, işte ben ona aşk diyorum…
tYm6EWk.jpg

Ben ikimize ait tek yönlü sokaklarda daima ikinize rastladım. Her gün sizi görerek adımladım. Sen bunu hiçbir zaman aklamayacaksın. Bize olan inancımı yitirdim. Bana kalpsiz olana bundan sonra hissizim hiçsizim hiçim.
2QDDaEX.jpg

Bir ses versen bir ışık yaksan kendime gelecem çünkü sesini duymadan geçen saatler kendimi kaybolmuş gibi hissediyorum. Lütfen bul beni çünkü şuan nerdeyim bilemiyorum…
ZDYTxpg.jpg

Şimdiki aşklar cep telefonu yada çöp poşeti sevgiye yürek aşkı yaşamaya kalp lazım oda yok hiç bir Allah’ın kolunda.
YYZ1k3V.jpg

Hayaller içinde büyüdüm her zaman sevgiyi mutluluğu hep annem öğretti bana ama tek bir şeyi unutmuş herkes benim gibi herşeyinle kabullenmez seni
jQ42oLO.jpg

Ne sahip olduğunuzdur hayat ne de umduklarınız bunca zaman, yüreğiniz kadardır hayat, seviliyorsanız renkli, sevilmiyorsanız siyah beyaz.
IwhFajs.jpg

Yorgunum, hiçbir şey bilmiyorum, tek istediğim, yüzümü kucağına koymak, başımın üzerinde dolaşan elini hissetmek ve sonsuza dek öyle kalmak.
R7ltGO3.jpg

Kadınları anlamak istiyorsanız bir saat açık havada durun. Ne alaka diyorsanız, zaten anlamayacaksınız en azından beyninize oksijen gitsin!
1nMGbzW.jpg

Ne kadar farklı olursa olsun, sana ait olmayana tenezzül etme. Ve ne kadar basit olursa olsun senin olandan asla vazgeçme
JdgKX4d.jpg

Öyle insanlar vardır ki; binlerce kelime konuşsanız bile sizi anlamazlar. Ve öyle dostlar vardır ki; tek kelime konuşmasanız bile sizi anlarlar.
Ivj8IZt.jpg

Bir insan değer vermek, özen göstermek, onun kıymetini bilmek de bir kültürdür. Bunun eğitimi yoktur, kitaplarda yazmaz. Yolu insan olmaktan geçer.
mdVQrFw.jpg

Aşk; topuklarından etine kadar işlemiş bir nasır gibidir. Ya canın acıya acıya adım atacaksın, ya da canını acıta acıta söküp atacaksın. İki yolda da tek bir gerçek olacak; canın çok ama çok acıyacak.
UHbuOsV.jpg

Sen çare ararken, o bahane ararsa. Onun gibi sende vazgeçersin senden! Çünkü ikinizde birbirinizde olmayan şeyleri aramışsınızdır. Sen onda huzur, o sende kusur. Ve artık, aranacak bir şey kalmaz.
XqnwR78.jpg

Mutlu insanlar her şeyin en iyisine sahip olanlar değil, sahip olduklarını kaybetmeyecek kadar çok sevenlerdir.
GpgSGOW.jpg

İnsanı ateş değil, kendi gafleti yakar. Herkeste kusur görür, kendisine kör bakar. Neye nasıl bakarsan, o da sana öyle bakar.
zV5QuAf.jpg

Asla başka insanlar üzülmesin diye kendini üzme. Unutma; sen kaldırabiliyorsan, onlar da kaldırabilir.
Aq0g3Eg.jpg

Her şeyin zamanı yaşadığınız o andır. Mutlu olmayı ertelemeyin. Çünkü canınızın istediği zaman ölmeyeceksiniz.
IkHGbO0.jpg

Akıllı insanlar, kendilerine yapılan birçok şeyi affedebilir ama affettikleri şeyleri hiçbir zaman unutmazlar
uhQxTDN.jpg

Gidecek hiçbir yeri yokken sana sığınan değil, gidecek çok yeri olmasına rağmen, senin yanında kalandır
mpC6Pc6.jpg

Doğru zamanda gelen yanlış insana tanıdığın şansı, yanış zamanda gelen, doğru insana tanımadığın sürece üzülen hep sen olursun
nLXMQaW.jpg
 
Top