5.Haftanın Konuğu:Apancene

Suskun

V.I.P
V.I.P
Üyelerle Röportajımıza devam ediyoruz...

5.Haftanın Konuğu:Apancene...

Evet Apancene kısaca kendini bizlere tanıtırmısın?

Apancene

Aktif
ikinci ismimi kullanayım Hüseyin - 30 devirdim ,burcum Balık ve Kumralım
Nickin neden apancane soracak olursanız ki sorulacaktırda hemen cevap vereyim
: Karadeniz bölgesinde birkaç köyün ortak adı '' apancene ''
: bi kurumda idareci olarak Çalışıyorum.
: Sıgara içmem alkol alışkanlığım yokdur bilirimki insan sağlığını ve onurunu iki paralık eden illettir ve aşırı derecede karşıyım insanı insanlıktan çıkaran olarak görüyorum.basında ve çevremizede baktığımız zaman bunların bir çok örneklerinide görüyoruz..

Hangi takımı tutuyorsun sorusunu soracaksınız gerçi bilenler biliyorda tekrar etmekte fayda var :)
: Fener(Brezilya)bahçe :v
: gezmeyi çok severim , hedefde koydum kendimeAllah nasip ederse ilk önce Türkiye gerisi Allah kerim burada da gezebileceğin kafa dengi birisi olsa daha iyi olur .
takıntın var nedir diye soracak olursanız İftira ve Ön yargı derim ..
Giyim tarzımsa ,genelde takım giyinirim , aradada spor giyindiğimde olur
: İletişimde sorun yaşamam adaptasyonum iyidir ; beğendiğim sevmiş olduğum,değer verdiğim kişi hata,yanlışlık ( bariz) yaparsa işte çabuk kabullenmemem beni ciddi sarsar.
: Hamdolsun sabırlıyımdır burada Şunuda söylemek isterim kimse uysal koyun değildir ;;)
Hangi tür müzikten hoşlanırsın diye sorulursa
:Her türlü müziğide dinlerim yeterki dinlerken beni yormasın,
Karadeniz müziği oldumu oturduğum yerde kıpraşırım hakkıyla bide oynasam dert etmeyecemde :D hiç de affetmem makam , mevkiler bena viz gelir o konuda kendime güvenim tamdır .
Yaşadığım yer ile ilgili bir kaç cümle yazayım.
: İstanbulda yaşıyorum dışarıda olduğum süre zarfında arkadaşlarla buluşuruz, öle kötü arkadaş grubum olmadı ( kahve kültürüm hiç olmadı ) soysallık içerisinde olmaya çalışırım.

kendimle ilgili şunları söyleyebilirim.
: Asla kin Tutmam tam tersi zaman kollarım yapmış olduğu hatasını kendisine göstertirim
Burada bi anımı anlatmak isterim vakti zamanında 14 yaşlarımdayken amzazade ile beraber köye çıkıyoruz bana dönüp sen ( öteki büyük amcaoğulları gibi ) daha i… p…. Vs.devamını yazmadım (anlamışsınızdır) olacaksın dedi hiç beklemediğim bi durumdu insan yakınına böylemi davranır ona aman yeğenim daha dikkatli ol zamanımız çok kötü vs. beklerken böyle bi olayla karşıaştım iyikide söylemiş diyorum çünkü bana küpe oldu büyükşehirde yetiştim kötü ortamlara girme durumumda olabilrdi ,kendimi korudum vel hasıl 10 - 12 senesonra bunun resmi bi kurumda sorunu var 1 seneyi geçiyor işi hallolmuyor konu bana intikal ettiriliyor yardımım olabilirmi diye Allahın işi o kısıma bakan kişide müd.yrd. benim arkadaşım bende o kişiye gitsin Hüseyin amcası olduğunu söylesin ona yardımcı olur olmazsa telefonumda şu benide oradan arasın dedim . tekrar gitmiş bizim arkadaşa ilgilenmemiş ( bana anlatılan ) ben hüseyinin amcasıyım selamı da var size , saolsun arkadaşım neden şimdiye kadar demedin amca arkadaşı olduğunu ve saolsun amcazademin evrağını kendi alıp işini de halletmiş bana ne istiyorsa alacağım hüseyine vs.demiş ben hiç bi şey istemiyorum sağlığını bide büyüklüğünü isterim ! bi zaman sonra karşılaştığımız zaman mahcup ama saygıda kusur etmeyen biri olarak gördüm amcamı…hemde ders almış olarak bunuda sizlerle paylaşayım istedim.
Hayatta yalan , ön yargı Rıya , kibir olmasa her şey daha güzel olurdu ne dersiniz :)

:beni üzen bi konu oda çocukluğumda arkadaşlarıma uyup kedi asılmasına ortak olmam düşündükçe üzmüşdür beni :(
:Yediğim halde ''Karalahana dolması affetmen yokda demem :D
Tv kültürüm yoktur haber, belgesel,spor, tartışma proğramları harici günlerce izlemesemde sorun da etmem burada şunu söylemek isterim şuanki tv proğramlarının bir çoğunu beğenmiyorum , filimlerde dahil ülkemizi, toplumumuzu bilgilendirme , eğitme vs yerine tam tersi içerisinde görüyorum ’’ amaçsız gençlik kavak gibidir ‘’ ..

Dostluğa çok önem veririm Bu 4 kelimeye ‘dost’ can veririm bir sürü arkadaşımız olur dost ise parmak sayısından da azdır.
şimdi sorulacak soru cerez Forumu nasıl buldun
İlk girişimdede beyan ettim benim için değerli saygı duyduğum Suskun Ablam sayesinde tabi ,onun olduğu yerde olmak bize onurdur :)
1 ay cıvarı oldu sanırım sizlerle olalı ilk başlarda çekindim insanlık hali acabalar oldu sonraki zamanlarda yakınlık gördüm güzel insanlar olduğuna da inanıyorum onlar kendilerini biliyor zaten..

Son olarak bana bu fırsatı sunan değerli Suskun (Ablama) hanımefendiyede teşekkür ederim.kibarliğinda tuttu ;;) Mümkün mertebe samimiyetle yazmaya çalışdım.
Yeterlimi acep :hey

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
çok güzel tanıtmışsınız kendinizi..teşekkürler..soracak soru kalmamış nerdeyse..bnm aklıma şuan birşey gelmiyor ama eminim güzel sorular gelecektir

İLkİm*

MaviKuş ~
Özel üye
kendini çok güzel tanıtmışsın :) sorulcak soru yok bile diyebilirm :) :)

umarım görmek istediğin heryere gidebiilir, görebilirsin :) :)

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Güzel bir tanıtım olmuş Apancene.Nickinin anlamının merak edileceği konusunda tahminlerin doğru.Açıklamamış olsaydın bunun ne anlama geldiğini soracaktım.Hiçbir soruya mahal bırakmayacak şekilde kendini ifade etmişsin.Teşekkür ederim paylaşımın için.